Последние новости
Главная / Новости / Житомир: диму без вогню не буває — Новости Житомира

Житомир: диму без вогню не буває — Новости Житомира

Житомир: диму без вогню не буває
Житомир: диму без вогню не буває Сьогодні, 14:49 Жителів Житомира нарешті поінформували про те, звідки в місті взявся дим.
Як повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, станом на 13 годину 26 серпня пожеж у лісах держлісфонду не зафіксовано. Дим в обласному центрі поширюється з військового полігону, де вже другу добу горить суха трава.
Одночасно лісівникам відомо про те, що в Коростенському районі зафіксовано випадки загоряння трави на полях поблизу сіл Холосне, Заріччя та лісових масивів інших користувачів.
Нагадаємо, що вранці з’явилася інформація про дим у м. Коростені. Заступник Коростенського міського голови Леонід Якубовський підтвердив її. За його словами, задимленість міста обумовлена тим, що в Лугинському та Овруцькому районах горять торф’яники.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"