Последние новости
Главная / Новости / Житомир: диму без вогню не буває — Новости Житомира

Житомир: диму без вогню не буває — Новости Житомира

Житомир: диму без вогню не буває
Житомир: диму без вогню не буває Сьогодні, 14:49 Жителів Житомира нарешті поінформували про те, звідки в місті взявся дим.
Як повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, станом на 13 годину 26 серпня пожеж у лісах держлісфонду не зафіксовано. Дим в обласному центрі поширюється з військового полігону, де вже другу добу горить суха трава.
Одночасно лісівникам відомо про те, що в Коростенському районі зафіксовано випадки загоряння трави на полях поблизу сіл Холосне, Заріччя та лісових масивів інших користувачів.
Нагадаємо, що вранці з’явилася інформація про дим у м. Коростені. Заступник Коростенського міського голови Леонід Якубовський підтвердив її. За його словами, задимленість міста обумовлена тим, що в Лугинському та Овруцькому районах горять торф’яники.

Интересное

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів Сьогодні, 11:46 На командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат «Біла тура», який 12-14 вересня проходив в Житомирі, перемогла команда з Харкова. А за срібло змагалися збірна Житомира (Волотовський Кирил, Лудіщев Артем, Басистий Іван, Пампуха Олександра) та гімназія №23 (Новицький Ярослав,