Последние новости
Главная / Новости / Житомир: диму без вогню не буває — Новости Житомира

Житомир: диму без вогню не буває — Новости Житомира

Житомир: диму без вогню не буває
Житомир: диму без вогню не буває Сьогодні, 14:49 Жителів Житомира нарешті поінформували про те, звідки в місті взявся дим.
Як повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, станом на 13 годину 26 серпня пожеж у лісах держлісфонду не зафіксовано. Дим в обласному центрі поширюється з військового полігону, де вже другу добу горить суха трава.
Одночасно лісівникам відомо про те, що в Коростенському районі зафіксовано випадки загоряння трави на полях поблизу сіл Холосне, Заріччя та лісових масивів інших користувачів.
Нагадаємо, що вранці з’явилася інформація про дим у м. Коростені. Заступник Коростенського міського голови Леонід Якубовський підтвердив її. За його словами, задимленість міста обумовлена тим, що в Лугинському та Овруцькому районах горять торф’яники.

Интересное

У Новоград-Волинському районі через пустощі дитини згоріла солома — Новости Житомира

У Новоград-Волинському районі через пустощі дитини згоріла солома Сьогодні, 11:38 У с. Сусли Новоград-Волинського району ввечері 10 вересня виникла пожежа в дерев’яному сараї. Займання господарському приміщенні біля будинку виявили господарі та одразу повідомили про це надзвичайників. Співробітникам ДСНС вдалося оперативно впоратися зі стихією та від знищення палаючу будівлю. Вогнем знищено 0,3 тонни соломи, що знаходилась