Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі захворюваність на грип та ГРВІ за вихідні пішла на спад, хоча від пневмонії померла ще одна людина | Новости Житомира

У Житомирі захворюваність на грип та ГРВІ за вихідні пішла на спад, хоча від пневмонії померла ще одна людина | Новости Житомира

У Житомирі за останню добу захворюваність на грип та ГРВІ пішла на спад, хоча від пневмонії у неділю померла ще одна людина.
Про це розповіли у прес-службі Житомирської мерії.
«За добу у Житомирі на вірусні інфекції захворіли 62 людини, 12 осіб госпіталізовано, з них 9 дітей. Тобто, захворюваність пішла на спад. У неділю, 7 лютого, попереднім діагнозом двобічна позагоспітальна пневмонія померла 1 людина, 1975 р.н, яка вчасно, 27 січня, звернулася до лікарів, і була госпіталізована 1 лютого, проте врятувати медикам її не вдалося. Троє людей, наразі знаходяться в реанімації», – розповіли у прес-службі.
Нагадаємо, 4 лютого також з діагнозом двобічна позагоспітальна пневмонія .
Як повідомляв , у Житомирі, станом на 5 лютого, з початку епідсезону на вірусні інфекції

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"