Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині до 21 листопада зникнуть всі радянські назви — Новости Житомира

На Житомирщині до 21 листопада зникнуть всі радянські назви — Новости Житомира

На Житомирщині до 21 листопада зникнуть всі радянські назви
На Житомирщині до 21 листопада зникнуть всі радянські назви Сьогодні, 17:17 Згідно із законом про декомунізацію перейменування об’єктів топоніміки з радянськими назвами має завершитися до 21 листопада цього року.
Про це нагадав начальник відділу українського інституту національної пам’яті Богдан Короленко.
“Згідно прийнятого закону про заборону комуністично-тоталітарного режиму та його символіки органи місцевого самоврядування мають провести перейменування об’єктів топоніміки, в тому числі вулиць, населених пунктів до 21 листопада, тобто в 6-місячний строк. Якщо вони не встигають це зробити в 6-місячний строк, відповідний очільник відповідної міської ради, сільської, селищної має в 3-місячний термін починаючи з 21 листопада прийняти таке однособове рішення про перейменування назв вулиць”, – сказав він.
Джерело статті: 5 канал

Интересное

«Самопоміч» визначилася з кандидатами у мери Житомира та Бердичева — Новости Житомира

 Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» визначилася із кандидатами у мери Житомира та Бердичева. Інформація про кандидатури опубліковано на офіційному сайті «Самопомочі». На посаду мера Житомира претендує голова місцевого осередку партії Наталія Чиж, у Бердичеві керівником міста хоче стати Юлія Лефтер. Опубліковані біографії претенденток: Чиж Наталія Михайлівна – народилася 6 лютого 1972 року в м. Житомир. У