Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині до 21 листопада зникнуть всі радянські назви — Новости Житомира

На Житомирщині до 21 листопада зникнуть всі радянські назви — Новости Житомира

На Житомирщині до 21 листопада зникнуть всі радянські назви
На Житомирщині до 21 листопада зникнуть всі радянські назви Сьогодні, 17:17 Згідно із законом про декомунізацію перейменування об’єктів топоніміки з радянськими назвами має завершитися до 21 листопада цього року.
Про це нагадав начальник відділу українського інституту національної пам’яті Богдан Короленко.
“Згідно прийнятого закону про заборону комуністично-тоталітарного режиму та його символіки органи місцевого самоврядування мають провести перейменування об’єктів топоніміки, в тому числі вулиць, населених пунктів до 21 листопада, тобто в 6-місячний строк. Якщо вони не встигають це зробити в 6-місячний строк, відповідний очільник відповідної міської ради, сільської, селищної має в 3-місячний термін починаючи з 21 листопада прийняти таке однособове рішення про перейменування назв вулиць”, – сказав він.
Джерело статті: 5 канал

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"