Последние новости
Главная / Новости / У міліції розповіли про правопорушення на День міста — Новости Житомира

У міліції розповіли про правопорушення на День міста — Новости Житомира

У міліції розповіли про правопорушення на День міста
Святкові заходи у Житомирі, Чуднові та Коростені відбулися без грубих порушень громадського порядку.
Про це інформують працівники міліції, які безпосередньо охороняли правопорядок на вулицях обласного та вказаних районних центрів.
Відзначення Днів міст Житомира та Чуднова, а також щорічний «Фестиваль дерунів» у м. Коростені пройшли спокійно.
Найбільше заходів традиційно відбулося в обласному центрі – 22 за участі близько 10 тисяч осіб. Приблизно таку ж кількість учасників зібрав у Коростені фестиваль дерунярства. Повідомлень про порушення громадського порядку або вчинення кримінальних діянь під час їх проведення не надходило.
Загалом для безпеки, спокою та гарного настрою жителів області у ці дні правопорядок у місцях проведення масових заходів патрулювали близько 400 працівників міліції.
Водночас до чергових частин міськрайвідділів упродовж святкових вихідних 12-13 вересня надійшло 605 повідомлень, 112 з них з ознаками кримінальних правопорушень, а саме: крадіжки, незаконне заволодіння транспортним засобом, нанесення тілесних ушкоджень, незаконне поводження з наркотичними засобами та інші. У 12 випадках відразу було встановлено особи, які обґрунтовано підозрюються у причетності до вказаних протиправних діянь.

Интересное

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів Сьогодні, 11:46 На командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат «Біла тура», який 12-14 вересня проходив в Житомирі, перемогла команда з Харкова. А за срібло змагалися збірна Житомира (Волотовський Кирил, Лудіщев Артем, Басистий Іван, Пампуха Олександра) та гімназія №23 (Новицький Ярослав,