Последние новости
Главная / Новости / У міліції розповіли про правопорушення на День міста — Новости Житомира

У міліції розповіли про правопорушення на День міста — Новости Житомира

У міліції розповіли про правопорушення на День міста
Святкові заходи у Житомирі, Чуднові та Коростені відбулися без грубих порушень громадського порядку.
Про це інформують працівники міліції, які безпосередньо охороняли правопорядок на вулицях обласного та вказаних районних центрів.
Відзначення Днів міст Житомира та Чуднова, а також щорічний «Фестиваль дерунів» у м. Коростені пройшли спокійно.
Найбільше заходів традиційно відбулося в обласному центрі – 22 за участі близько 10 тисяч осіб. Приблизно таку ж кількість учасників зібрав у Коростені фестиваль дерунярства. Повідомлень про порушення громадського порядку або вчинення кримінальних діянь під час їх проведення не надходило.
Загалом для безпеки, спокою та гарного настрою жителів області у ці дні правопорядок у місцях проведення масових заходів патрулювали близько 400 працівників міліції.
Водночас до чергових частин міськрайвідділів упродовж святкових вихідних 12-13 вересня надійшло 605 повідомлень, 112 з них з ознаками кримінальних правопорушень, а саме: крадіжки, незаконне заволодіння транспортним засобом, нанесення тілесних ушкоджень, незаконне поводження з наркотичними засобами та інші. У 12 випадках відразу було встановлено особи, які обґрунтовано підозрюються у причетності до вказаних протиправних діянь.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"