Последние новости
Главная / Новости / Клименко «відверто поспілкувався» з українськими сімями — Новости Житомира

Клименко «відверто поспілкувався» з українськими сімями — Новости Житомира

Клименко «відверто поспілкувався» з українськими сім’ями
12 українських сімей з різних міст України поспілкувалися з Олександром Клименко. Як зазначено на сайті , «в теплій і невимушеній обстановці політик і його гості поговорили про життя, сім’ю і проблемах, які сьогодні дійсно хвилюють кожного українця, в якому б регіоні він не проживав».Повідомляється, що в зустрічі взяли участь сімейні пари різного віку з Києва, Одеси, Полтави, Волині, Мукачева, Миколаєва, Вінниці, а також сім’ї вимушених переселенців з Донбасу, що живуть зараз у Києві та Херсоні.Сам політик так описав зустріч у своєму : «Провів чудові вихідні. До мене приїжджали 12 сімей з України. Говорили про проблеми і радощі, про минуле і про плани на майбутнє. Знаєте, звідки б люди не були – з Києва чи з Одеси, Вінниці чи Мукачево – проблеми то по суті однакові: війна, низькі зарплати і пенсії, ціни на газ, побоювання з приводу того, чи зможе Україна взагалі пережити зиму. Але і радості теж однакові: діти, міцна сім’я, надія на майбутнє ».
Під час зустрічі Клименко відверто розповів про своє життя та відповів на запитання. «Я абсолютно відкритий. Я йду з відкритою позицією, вкладаю душу в свою справу. Для мене політика – це, в першу, чергу служіння », – наведені слова політика на його сайті.Відповідаючи на запитання, що, на його думку, необхідно зробити в першу чергу Клименко був однозначний: «Перше завдання – щоб ніхто не гинув. Перше, що необхідно зробити – це мир в Україні ».

Интересное

Житомирський дзюдоїст Тимур Валєєв переміг на Кубку кіборгів — Новости Житомира

Житомирський дзюдоїст Тимур Валєєв переміг на “Кубку кіборгів” Сьогодні, 15:52 Житомирянин Тимур Валєєв, вихованець ДЮСШ “Авангард”, виграв другий міжнародний турнір з дзюдо “Кубок кіборгів”, який 27 вересня відбувся в Миколаєві. Наш земляк став найкращим у ваговій категорії понад 60 кг старшої вікової групи. Тимур гідно переміг чотирьох суперників. Гарно показали себе і інші вихованці ДЮСШ