Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області збирають гуманітарну допомогу прикордонному катеру «Коростень» | Новости Житомира

У Житомирській області збирають гуманітарну допомогу прикордонному катеру «Коростень» | Новости Житомира

У Житомирській області почали збирати продукти харчування для відправлення до Севастополя у якості передачі особовому складу прикордонного катеру «Коростень».
Про це повідомили в прес-службі мерії Коростеня.
У зв’язку зі складним станом, в якому опинились віддані присязі народу України військовослужбовці та моряки ВМС ЗС України, зокрема особовий склад прикордонного катеру зв’язку «Коростень» в/ч 2295, організовано збір гуманітарної допомоги (продукти харчування довгострокового зберігання) для відправлення та передачі особовому складу в/ч 2295, команді катеру зв’язку «Коростень» до м. Севастополь.
Прийом, облік та підготовка до відправлення гуманітарної допомоги здійснюється цілодобово у виконавчому комітеті Коростенської міської ради (передавати черговому по виконкому).

Интересное

Для вулиць Житомира за півмільйона накуплять 900 т солі — Новости Житомира

Для вулиць Житомира за півмільйона накуплять 900 т солі Сьогодні, 14:24 КП “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міськради закупить за 522 тис. грн. 900 т солі. Про це пише “Вісник державних закупівель”. Дата акцепту – 15 вересня. Протягом вересня-грудня постачатиме сіль ТОВ “К-2″ Інвестмент” із Фастова. Це єдина фірма, згідно інформації КП, яка 3 рази подала