Последние новости
Главная / Новости / Мережу підірвало відео порятунку чоловіка з ножем у грудях — Новости Житомира

Мережу підірвало відео порятунку чоловіка з ножем у грудях — Новости Житомира

Мережу “підірвало” відео порятунку чоловіка з ножем у грудях
Мережу “підірвало” відео порятунку чоловіка з ножем у грудях Сьогодні, 11:29 У Мережі з’явилося вражаюче відео, на якому чоловік із ножем у грудях навіть намагається розмовляти з лікарем, пише ТСН. На кадрах видно, як величезний ніж, встромлений у груди постраждалого, ритмічно коливається синхронно із серцебиттям чоловіка.
Лезо ножа в небезпечній близькості від серця повністю занурилося в тіло людини, але чоловік не тільки живий, а ще й перебуває у повній свідомості та навіть розмовляє з лікарем.
Відео, яке начебто було зняте в Колумбії, переглянули в Мережі майже сотні тисяч здивованих неймовірним порятунком користувачів. Нагадаємо, що раніше австралійця налякали десятки моторошних “зомбі-кенгуру”. Чоловік їхав полем, коли помітив навколо себе кілька десятків кенгуру, які нерухомо спостерігали за Везіною.
Джерело статті: Експрес-оналйн

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"