Последние новости
Главная / Новости / Мережу підірвало відео порятунку чоловіка з ножем у грудях — Новости Житомира

Мережу підірвало відео порятунку чоловіка з ножем у грудях — Новости Житомира

Мережу “підірвало” відео порятунку чоловіка з ножем у грудях
Мережу “підірвало” відео порятунку чоловіка з ножем у грудях Сьогодні, 11:29 У Мережі з’явилося вражаюче відео, на якому чоловік із ножем у грудях навіть намагається розмовляти з лікарем, пише ТСН. На кадрах видно, як величезний ніж, встромлений у груди постраждалого, ритмічно коливається синхронно із серцебиттям чоловіка.
Лезо ножа в небезпечній близькості від серця повністю занурилося в тіло людини, але чоловік не тільки живий, а ще й перебуває у повній свідомості та навіть розмовляє з лікарем.
Відео, яке начебто було зняте в Колумбії, переглянули в Мережі майже сотні тисяч здивованих неймовірним порятунком користувачів. Нагадаємо, що раніше австралійця налякали десятки моторошних “зомбі-кенгуру”. Чоловік їхав полем, коли помітив навколо себе кілька десятків кенгуру, які нерухомо спостерігали за Везіною.
Джерело статті: Експрес-оналйн

Интересное

Спіть на робочому місці, а обуреному керівнику поясніть, що так треба — Новости Житомира

Спіть на робочому місці, а обуреному керівнику поясніть, що так треба Сьогодні, 14:00 “Якщо ви заснули на робочому місці, а вас побачив бос, можете не бентежитися. Просто поясніть йому, що ви вдосконалюєте свої розумові здібності і підвищуєте працездатність”, – говорять учені. Докази надали вчені, які вперше зуміли установити, що короткий сон вдень зміцнює пам’ять і