Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області Держгеокадастр почав шукати самовільно зайняті земельні ділянки — Новости Житомира

У Житомирській області Держгеокадастр почав шукати самовільно зайняті земельні ділянки — Новости Житомира

У Житомирській області Держгеокадастр почав шукати самовільно зайняті земельні ділянки
Головне управління Держгеокадастру в Житомирській області проводило моніторингу фактичного використання земель сільськогосподарського призначення в Андрушівському районі Житомирської області. В результаті моніторингу виявлено 9 фактів самовільного зайняття земельних ділянок та їх господарське використання з метою отримання прибутку без оформленого належним чином права власності або користування на загальній площі 489,3 га.
Про це повідомила прес-служба Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області.
«Із залученням державного інспектора сільського господарства у Житомирській області ми провели моніторинг фактичного використання земель Андрушівського району, під час якого виявили факти самовільного зайняття земельних ділянок на території Волосівської, Новокотельнянської та Старокотельнянської сільських рад. Всі дані передані до управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС у Житомирській області для вжиття відповідних заходів до порушників земельного законодавства», – йдеться у повідомленні.
До кінця поточного року проведення моніторингу фактичного використання земель планується провести на території всіх районів області, – зазначила прес-служба.
Як повідомляв , у Житомирському районі

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"