Последние новости
Главная / Новости / Аласанія відвідав з робочою поїздкою житомирську регіональну філію | Новости Житомира

Аласанія відвідав з робочою поїздкою житомирську регіональну філію | Новости Житомира

Аласанія відвідав з робочою поїздкою житомирську регіональну філію Сьогодні, 17:28 Три – чотири роки – саме стільки часу потребує інтеграція в суспільне телебачення. Про це під час робочої поїздки заявив генеральний директор Національної телекомпанії Зураб Аласанія. Про зміни та перспективи розвитку медіаринку головний медійник говорив з колективом колишньої Житомирської телерадіокомпанії, а нині – регіональної філії Національної телекомпанії України.
Низькі зарплати, нудні держзамовлення, стара техніка і мінімальне фінансування в регіональних телерадіокомпаніях – усі ці проблеми добре відомі головному медійнику державного телебачення. Нині його турбують сучасні виклики та роль суспільного телебачення на українському медіаринку. Сьогодні очільник Національної телекомпанії акцентує увагу колективу на таких принципах роботи, як незалежність, ініціатива та чесність.
«Оперативна та об’єктивна подача інформації має стати запорукою нового суспільного телебачення», – пояснює далі Зураб Аласанія. І додає, що нині усі регіональні телекомпанії об’єднані, а відтак зроблено перший крок до суспільного мовлення. На часі – корпоратизація, оптимізація колективів та пошук затребуваного телевізійного продукту.
За словами Зураба Аласанії, інші країни із задоволенням діляться досвідом суспільного телебачення з Україною. За три – чотири роки регіональні канали мають відновити довіру глядачів і стати конкурентоспроможними на медійному ринку.

Интересное

У Житомирі сотні людей занурювалися в освячену воду та зігрівалися чаєм. Фоторепортаж — Новости Житомира

Зранку, 19 січня сотні житомирян зібралися в гідропарку, щоб скупатися у воді, яку освятили священнослужителі. З житомирянами пірнув у воду і міський голова Сергій Сухомлин.   Для переодягання та обігріву на березі встановлені два намети: чоловічий та жіночий. Також працює ярмарок на якому можна зігрітись гарячими напоями та скуштувати святкової каші.