Последние новости
Главная / Новости / Аласанія відвідав з робочою поїздкою житомирську регіональну філію | Новости Житомира

Аласанія відвідав з робочою поїздкою житомирську регіональну філію | Новости Житомира

Аласанія відвідав з робочою поїздкою житомирську регіональну філію Сьогодні, 17:28 Три – чотири роки – саме стільки часу потребує інтеграція в суспільне телебачення. Про це під час робочої поїздки заявив генеральний директор Національної телекомпанії Зураб Аласанія. Про зміни та перспективи розвитку медіаринку головний медійник говорив з колективом колишньої Житомирської телерадіокомпанії, а нині – регіональної філії Національної телекомпанії України.
Низькі зарплати, нудні держзамовлення, стара техніка і мінімальне фінансування в регіональних телерадіокомпаніях – усі ці проблеми добре відомі головному медійнику державного телебачення. Нині його турбують сучасні виклики та роль суспільного телебачення на українському медіаринку. Сьогодні очільник Національної телекомпанії акцентує увагу колективу на таких принципах роботи, як незалежність, ініціатива та чесність.
«Оперативна та об’єктивна подача інформації має стати запорукою нового суспільного телебачення», – пояснює далі Зураб Аласанія. І додає, що нині усі регіональні телекомпанії об’єднані, а відтак зроблено перший крок до суспільного мовлення. На часі – корпоратизація, оптимізація колективів та пошук затребуваного телевізійного продукту.
За словами Зураба Аласанії, інші країни із задоволенням діляться досвідом суспільного телебачення з Україною. За три – чотири роки регіональні канали мають відновити довіру глядачів і стати конкурентоспроможними на медійному ринку.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"