Последние новости
Главная / Новости / У театрі ім. І.Кочерги новий сезон відкриє вистава «Любов та ненависть у Вероні» — Новости Житомира

У театрі ім. І.Кочерги новий сезон відкриє вистава «Любов та ненависть у Вероні» — Новости Житомира

У театрі ім. І.Кочерги новий сезон відкриє вистава «Любов та ненависть у Вероні»
У театрі ім. І.Кочерги новий сезон відкриє вистава «Любов та ненависть у Вероні» Сьогодні, 16:45 16 вересня 2015 р. прем’єрною виставою «Любов та ненависть у Вероні» за п’єсою Григорія Горіна «Чума на ваші дві родини» Житомирський театр відкриває свій 72-й театральний сезон!
Переклад оригіналу на українську мову зробив наш земляк, відомий письменник, бард, співак – Володимир Шинкарук. Після смерті митця режисер Житомирського театру Петро Авраменко пообіцяв, що поставить п’єсу на своїй сцені. І ось вже 26 червня глядачі змогли насолодитися виставою. Масштабність вистави вражала. Нові костюми, декорації, пісні і навіть реп – все це перепліталося у трагікомедії «Шекспірівської» доби. А головне – зі сцени лунали ідеї миру.
Режисер-постановник вистави — Петро Авраменко
Премєра вистави «Любов та ненависть у Вероні» — це не просто сюжетне продовження шекспіровської історії про ворогування кланів Монтеккі та Капулетті після загибелі двох юних закоханих Ромео та Джульєтти.
Це версія можливого розвитку подій у жанрі Фарсу, який визначив у своїй постановці режисер Петро Авраменко.
У виставі підняті вічні та актуальні і на сьогодняшній день проблеми: про безглуздість ворогування, що засліпила серця і розум двох родин, про руйнівну силу цинізму, брехні та підступності на людську сутність. І жертвами цієї безглуздої війни стають ще оді юні закохані. Ні она, ні друга родина не поступаються один дному і не бажають припиняти війну. Ну, а коли так… тоді чума на ваші дві родини!

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"