Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відкрилася виставка художника Ігоря Донченка — Новости Житомира

У Житомирі відкрилася виставка художника Ігоря Донченка — Новости Житомира

У Житомирі відкрилася виставка художника Ігоря Донченка
У Житомирі відкрилася виставка художника Ігоря Донченка Сьогодні, 09:52 Чарівне Полісся” під такою назвою відкрилась камерна виставка молодого житомирянина Ігоря Донченка.
В галереї “Мистецьке Полісся” відвідувачам запропоновано оглянути біля сорока картин та світлин поліського регіону. Розповідає автор Ігор Донченко:
“Це вже не перша моя персональна виставка. Вона присвячена Поліссю: Житомирська, Рівненська, Волинська та Київські області. На виставці є фотопанорами, а з картин в основному етюди, які написані з натури. Виконані пятдест на пятдесят маслом і аквареллю”.
Око поціновувачів мистецтва зупиняється на пейзажах зі старовинними українськими хатами, туманними світанками, річками. Тематику історії архітектури та забутих поліських краєвидів художник обрав невипадково, продовжує Ігор Донченко:
“Хочеться передати природу, яка покищо в нас є, яка збереглася. Ходиш на пленери – з кожним разом все менше і менше старовини. Наприклад, це село Сваловичи, воно майже зникло, вже не в такому вигляді, землю розпродали під котеджі. Зараз там нема соломяних стріх і всього іншого. Це село на кордоні Волинської і Рівненської областей, ближче до Білорусії”.
Ігор Донченко малює з народження, навчатися живопису почав з семи років, перші серйозні роботи створив в пятнадцять. Він член Молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців. Роботи, представлені на виставці “Чарівне Полісся” написані за 2013-2015 роки.
Також Ігор працює деревоборобником, придумує і робить рами до своїх картин.
Виставка живопису та фотографій Ігоря Донченка еспонуватиметься в галереї “Мистецьке Полісся” до листопада місяця. Також відвідувачам запропонують майстер-класи із виготовлення поліських ляльок-мотанок. Галерея працює з 11.00 до 19.00 за адресою: м.Житомир, вул. Мала Бердичівська 9, 2-поверх, вихідний понеділок.

Интересное

«Самопоміч» визначилася з кандидатами у мери Житомира та Бердичева — Новости Житомира

 Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» визначилася із кандидатами у мери Житомира та Бердичева. Інформація про кандидатури опубліковано на офіційному сайті «Самопомочі». На посаду мера Житомира претендує голова місцевого осередку партії Наталія Чиж, у Бердичеві керівником міста хоче стати Юлія Лефтер. Опубліковані біографії претенденток: Чиж Наталія Михайлівна – народилася 6 лютого 1972 року в м. Житомир. У