Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині відбудеться панельна дискусія:«Вчитися жити після війни — Новости Житомира

На Житомирщині відбудеться панельна дискусія:«Вчитися жити після війни — Новости Житомира

На Житомирщині відбудеться панельна дискусія:«Вчитися жити після війни”
Житомирська обласна Асоціація фахівців соціальної сфери запрошує долучитись до панельної дискусії “Вчитися жити після війни: Психологічна допомога та заходи соціалізації для вимушених переселенців”.У рамках дискусії буде обговорено ключові проблеми соціалізації вимушених переселенців на теренах Житомирщини та шляхи їх вирішення, а також будуть представлені результати проекту «Налагодження системи відновлення психічного здоров’я та соціальної адаптації переселенців у Житомирській області в місцях їхнього компактного проживання», зокрема , результати роботи психологів проекту. Відбудеться презентація інтерактивного експрес-гайду «Психологія травмуючих ситуацій у роботі з вимушеними переселенцями».
Учасники панельної дискусії:
Вероніка Мишківська – Голова Ради Житомирської обласної Асоціації фахівців соціальної сфери, практичний психолог представники управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА, Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді міської ради, обласного відділення Червоного Хреста, представники вимушених переселенців ,які проживають у Житомирській області психологи проекту представники громадськості та засобів масової інформації.
Ключові питання до обговорення:
Ключові проблеми соціалізації вимушених переселенців на Житомирщині та шляхи їх вирішення. Проблеми сприйняття вимушених переселенців у місцевих громадах Житомирщини; негативні суспільні стереотипи та шляхи їх подолання. Результати проекту «Налагодження системи відновлення психічного здоров’я та соціальної адаптації переселенців у Житомирській області в місцях їхнього компактного проживання»; результати роботи психологів у рамках проекту та професійні висновки. Презентація інтерактивного експрес-гайду «Психологія травмуючих ситуацій у роботі з вимушеними переселенцями»;
Захід відбудеться 11 серпня(вівторок) об 11.00 за адресою :майдан ім.С.П.Корольова,12 ,2-ий пов.,прес-клуб.
Реєстрація учасників ,кава з 10.30

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"