Последние новости
Главная / Новости / Кандидатуру Наталії Чиж «Самопоміч» виставила на громадське обговорення на посаду мера Житомира — Новости Житомира

Кандидатуру Наталії Чиж «Самопоміч» виставила на громадське обговорення на посаду мера Житомира — Новости Житомира

Кандидатуру Наталії Чиж «Самопоміч» виставила на громадське обговорення на посаду мера Житомира  
«Об’єднання «Самопоміч» на своєму з’їзді в Києві виставила на громадське обговорення список з 46 кандидатів в мери на місцеві вибори 25 жовтня. Серед них – претендент на посаду Житомирського міського голову Наталія Чиж (керівник Житомирського міського осередку «Самопомочі», директор «Агромакс Трейд»).
«Я абсолютно переконаний, що українські міста є тими локомотивами, які виведуть Україну вперед. А їх успіх здатний буде народити нову політичну та управлінську еліту країни, сформувати новий кадровий ресурс для державного управління», – заявив лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий.
За словами Наталії Чиж, для неї це велика відповідальність представляти «Самопоміч» у Житомирі і брати участь разом з командою у виборах.
«Мене надихнула філософія «Самопомочі». Ми рік працювали як громадська організація, втілили безліч соціальних проектів. Ми розповідали людям про наші плани та маємо велику підтримку від громади, і не маємо права її зрадити. Ми переможемо, це 100%, і ми не підведемо!» – запевнила Наталія Чиж.
До моменту офіційного висунення кандидатів місцевими осередками наприкінці вересня на сайті буде проходити громадське обговорення кандидатур. Раніше подібна процедура розпочалась щодо понад 2 тисяч потенційних кандидатів в місцеві депутати від «Самопомочі».
“>
“>
“>
“>
Прес-служба «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирі

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"