Последние новости
Главная / Новости / Сильна спека спричинила пожежу на Житомирському військовому полігоні, яку гасили три дні — Новости Житомира

Сильна спека спричинила пожежу на Житомирському військовому полігоні, яку гасили три дні — Новости Житомира

Сильна спека спричинила пожежу на Житомирському військовому полігоні, яку гасили три дні
Сильна спека спричинила пожежу на Житомирському військовому полігоні, яку гасили три дні Сьогодні, 17:08 Упродовж трьох останніх діб 50 працівників лісогосподарських підприємств Житомирської області за допомогою спеціальної техніки гасили пожежу на Житомирському військовому полігоні.
Про це повідомила прес-служба Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.
«Окрім пильнування ввірених територій, працівники держлісгоспів здійснюють виїзди на гасіння пожеж на території інших користувачів. Упродовж трьох діб 50 осіб, пожежний автомобіль, 7 тракторів з ґрунтообробним обладнанням та 3 одиниці іншої пристосованої техніки Житомирського лісгоспу та військового лісгоспу гасили пожежу на Житомирському військовому полігоні», – йдеться у повідомленні.
Лісівники відзначають, що протягом останнього тижня працівникам галузі доводиться працювати у надзвичайному режимі. Лісова охорона в буквальному значенні цілодобово перебуває в лісі.
«Так, лише за останні вихідні на території області зафіксовано 22 випадки загорянь. На їх гасінні було задіяно 220 бійців особового складу лісових пожежних станцій підприємств, 16 пожежних автомобілів, 14 тракторів з ґрунтообробним обладнанням та 16 одиниць іншої пристосованої техніки», – коментує ситуацію начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський.
Прес-служба повідомляє: до гасіння міського смітника у м. Овруч Житомирської області залучався пожежний автомобіль, 7 чоловік та трактор з ґрунтообробним обладнанням. Пожнивні рештки на полях сільськогосподарського призначення поблизу с. Обухівка Бердичівського району гасили 20 працівників та 2 трактори Бердичівського лісгоспу.
Лісова охорона Малинського лісгоспу з пожежними автомобілями та тракторами гасили заплаву річки Тетерева поблизу лісових масивів Іршанського лісництва.
5 днів поспіль борються з пожежами в торфовищах 20 працівників та техніка державного підприємства «Лугинський держлісгосп АПК».
Аби не допустити вогонь до лісу, Білокоровицькі лісівники цими вихідними ліквідовували загоряння рослинності вздовж залізничних колій.
Як повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуації в Житомирській області, у Коростенському районі 9 серпня палала суха трава на площі близько 2 га, згоріли дерев’яний медичний пункт та 12 дачних будинків.
Упродовж останньої доби пожежні більше 10 разів виїздили на займання сухостою: 9 разів до Коростенського району та по 1 до Романівського, Володарсько-Волинського, Черняхівського, Житомирського районів. Загалом полум’ям знищено близько 34,5 га сухої рослинності.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"