Последние новости
Главная / Новости / Житомирський бізнес за 8 місяців сплатив 168 млн. грн. єдиного податку — Новости Житомира

Житомирський бізнес за 8 місяців сплатив 168 млн. грн. єдиного податку — Новости Житомира

Житомирський бізнес за 8 місяців сплатив 168 млн. грн. єдиного податку
За 8 місяців 2015 року житомирські бізнесмени спрямували до місцевих бюджетів 168 мільйонів гривень єдиного податку, а це на 44 млн. грн., тобто на 35 % більше, ніж минулого року.
Про це повідомляють в ГУ ДФС.
Найбільші надходження спрямовують в місцеву скарбницю фізичні особи – підприємці – за вісім місяців ця сума склала 114 млн. грн. Юридичні особи ІІІ групи сплатили 35 млн. грн. єдиного податку, а юридичні особи ІV групи (платники фіксованого сільськогосподарського податку) – 19 млн. грн.
У серпні суб’єкти малого підприємництва сплатили понад 34,6 млн. грн. єдиного податку, що на 12 млн. грн., або 55 % більше, ніж у серпні 2014.
Нагадаємо, станом на 1 вересня 2015 року зареєстровано фізичних осіб – підприємців на спрощеній системі оподаткування 27 тис. осіб; юридичних осіб ІІІ групи – 3685; юридичних осіб ІV групи – 782.

Интересное

У Житомирі сотні людей занурювалися в освячену воду та зігрівалися чаєм. Фоторепортаж — Новости Житомира

Зранку, 19 січня сотні житомирян зібралися в гідропарку, щоб скупатися у воді, яку освятили священнослужителі. З житомирянами пірнув у воду і міський голова Сергій Сухомлин.   Для переодягання та обігріву на березі встановлені два намети: чоловічий та жіночий. Також працює ярмарок на якому можна зігрітись гарячими напоями та скуштувати святкової каші.