Последние новости
Главная / Новости / Жителям Житомирщини заборонили розводити багаття — Новости Житомира

Жителям Житомирщини заборонили розводити багаття — Новости Житомира

Жителям Житомирщини заборонили розводити багаття
У зв’язку зі спекотною погодою в області утримується найвищий 5 клас пожежної небезпеки!
За вихідні сталося 55 пожеж, рятувальниками здійснено 23 виїзди на гасіння сухої трави.
Зареєстрована 1 надзвичайна ситуація.
Крім того цього літа виникло 4 пожежі у місцях збирання врожаю. Остання пожежа в Андрушівському районі 9 серпня була кваліфікована як надзвичайна ситуація об’єктового рівня, в результаті якої згоріло 80 гектарів пшениці – половина поля.
На найближчі 3 дні очікується, що температура повітря сягатиме 35 градусів.
Тож рятувальники закликають неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки!Категорично заборонено розводити багаття та спалювати післяжнивні залишки, навіть у приватних домоволодіннях. Також слід пам’ятати про небезпеку паління і не використовувати відкритий вогонь поблизу хлібних і лісових масивів.
У місцях збирання врожаю повинна чергувати пристосована для цілей пожежогасіння техніка. Поля мають бути обкошені та оборані для запобігання перекидання на них пожеж від займань сухої трави чи викинутого недопалка.
Кожен працівник сільськогосподарського підприємства повинен знати порядок дій на випадок виникнення пожежі і вміти користуватися первинними засобами пожежогасіння.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"