Последние новости
Главная / Новости / В Житомирі триває підготовка до осінньо-зимового сезону — Новости Житомира

В Житомирі триває підготовка до осінньо-зимового сезону — Новости Житомира

В Житомирі триває підготовка до осінньо-зимового сезону
10 серпня відбулася нарада з керівниками комунальних та житлово-експлуатаційних підприємств щодо готовності до осінньо-зимовго періоду об’єктів господарського комплексу міста.
Про це повідомляють на сайті міськради.
За словами керівників комунальних підприємств «Житомиртеплокомуненерго» та «Житомирводоканал», їхні підприємства підготовлені на 62%. В травні на усіх комунальних підприємствах було проведено обстеження об’єктів, гідравлічні випробування інженерних мереж та розроблено комплекс заходів з підготовки підвідомчих об’єктів.
Тоді було виявлено, що необхідно підготувати 60 котелень, 81 центральний тепловий пункт, капітально відремонтувати 5 котлів, провести хімічну промивку 10 котлів, здійснити капітальний ремонт 1,5 км зовнішніх теплових мереж та провести ремонт 2 димових труб, ремонт покрівель теплогенеруючих об’єктів 2700 м кв.
Планувалося відремонтувати або замінити 0,8 км водопровідних та 0,49 км каналізаційних мереж, здійснити підготовку та профілактичні роботи обладнання та запірної арматури на 25 каналізаційно-насосних станціях, 3 каналізаційно-очисних спорудах, 7 водопровідно-насосних станціях, підготовити об’єкти електрогосподарства та ін.Підготовка до осінньо-зимового сезону триває.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"