Последние новости
Главная / Новости / У селі Житомирської області на святкуванні дня народження отруїлося 7 дітей та 5 дорослих — Новости Житомира

У селі Житомирської області на святкуванні дня народження отруїлося 7 дітей та 5 дорослих — Новости Житомира

У селі Житомирської області на святкуванні дня народження отруїлося 7 дітей та 5 дорослих
У селі Мала Горбаша Новоград-Волинського району Житомирської області після святкування дня народження на гостру кишкову інфекцію захворіло 12 осіб, у тому числі 7 дітей, віком до 15 років.
Про це йдеться у повідомленні на сайті управління державної санітарно-епідеміологічної служби Житомирської області.
«Станом на 10 годину 01.09.2015 року всього захворіло 12 осіб, з них 7 дітей. Усі хворі перебувають на стаціонарному лікуванні з діагнозом «гострий гастроентероколіт». Спалах гострої кишкової інфекції виник у побуті після святкування дня народження. Усі страви готувалися в домашніх умовах. Попередньо встановлено, що основними причинами спалаху були грубі порушення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм та правил: порушення технології приготування та зберігання готових страв та продуктів, відсутність умов для дотримання правил особистої гігієни, зберігання готових страв з порушенням температурного режиму – усе це сприяло виникненню спалаху», – йдеться в повідомленні.
Наразі здійснюється комплекс протиепідемічних заходів. Держсанепідслужби, з метою активного виявлення постраждалих осіб спільно з медичними працівниками здійснюються подвірні обходи, за контактними особами встановлено медичне спостереження. Бактеріологічні дослідження та протиепідемічні заходи у вогнищі тривають. Ситуація перебуває на контролі Держсанепідслужби області, – повідомила прес-служба.
Як повідомляв , фахівцями державної санітарно-епідеміологічної служби Житомирської області проведений комплекс протиепідемічних заходів

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"