Последние новости
Главная / Новости / План сьомої хвилі мобілізації в Україні закриють добровольцями — Новости Житомира

План сьомої хвилі мобілізації в Україні закриють добровольцями — Новости Житомира

План сьомої хвилі мобілізації в Україні закриють добровольцями
План сьомої хвилі мобілізації в Україні закриють добровольцями Сьогодні, 11:04 У випадку, якщо буде оголошена наступна хвиля мобілізації, вона складатиметься на 90% з військовослужбовців-добровольців, які вже були раніше мобілізовані і звільнилися в запас.
Про це повідомив спікер Адміністрації президента України з питань АТО Андрій Лисенко.
“Президент сказав, що наступна хвиля мобілізації можлива, не виключена у разі загострення ситуації на сході України. І ви розумієте, що, якщо буде загострення ситуації, то ця хвиля вже буде, швидше за все, добровольча. Вона складатиметься на 90% з людей, які самі підуть, які звільнилися після першого там року служби, і саме вони підуть у військкомати, тому що у них є досвід, вони ще відчувають тепло автомата”, – сказав Андрій Лисенко.
17 серпня в Україні завершилася шоста хвиля мобілізації, яка розпочалася 19 червня. Пізініше президент України Петро Порошенко заявив, що ця хвиля, швидше за все, не була останньою.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"