Последние новости
Главная / Новости / Лісгоспи оновлюють виробничі потужності, щоб експортувати оброблену деревину — Новости Житомира

Лісгоспи оновлюють виробничі потужності, щоб експортувати оброблену деревину — Новости Житомира

Лісгоспи оновлюють виробничі потужності, щоб експортувати оброблену деревину
До кінця цього року на оновлення матеріальної бази в Городницькому лісгоспі Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства планують витратити понад 7,5 мільйона гривень. Це на додаток до майже чотирьох мільйонів, на які придбали нову техніку в першому півріччі.
Директор лісгоспу Віктор Мельник каже, що це -вимога часу, адже Верховна Рада прийняла закон про заборону експорту необробленої деревини. А для того, щоб зберегти колективи, треба переоснащувати цехи переробки.
За розрахунками економістів, окупиться нове обладнання за півтора року, а його запуск дасть змогу збільшити випуск продукції переробки у вісім з половиною разів. У державному підприємстві «Народицьке спеціалізоване лісове господарство» також готуються запустити нову лінію, яку закупили за 2,5 мільйона гривень.
Загалом, як повідомив начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський, на оновлення матеріальної бази лісгоспів у першому півріччі цього року витрачено понад 34 мільйони гривень. Усе це кошти, зароблені самими підприємствами.

Интересное

Для вулиць Житомира за півмільйона накуплять 900 т солі — Новости Житомира

Для вулиць Житомира за півмільйона накуплять 900 т солі Сьогодні, 14:24 КП “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міськради закупить за 522 тис. грн. 900 т солі. Про це пише “Вісник державних закупівель”. Дата акцепту – 15 вересня. Протягом вересня-грудня постачатиме сіль ТОВ “К-2″ Інвестмент” із Фастова. Це єдина фірма, згідно інформації КП, яка 3 рази подала