Последние новости
Главная / Новости / В Олевському районі пройдисвітка наворожила вчительці щастя на 1,5 тис. доларів — Новости Житомира

В Олевському районі пройдисвітка наворожила вчительці щастя на 1,5 тис. доларів — Новости Житомира

В Олевському районі пройдисвітка “наворожила” вчительці щастя на 1,5 тис. доларів
В Олевському районі пройдисвітка “наворожила” вчительці щастя на 1,5 тис. доларів Сьогодні, 09:15 На Житомирщині почастішали випадки, коли пройдисвіти своїми ворожіннями видурюють в людей гроші. У прес-службі УМВС України в області констатують невтішну статистику. Так, протягом останніх днів віщунський бізнес приніс шахраям понад 40 тисяч гривень золотом та грішми.
В Олевському районі до міліції звернулась 24-річна вчителька однієї з районних шкіл із заявою про ошуканство. За словами жінки, до її подвір’я на автомобілі під’їхала невідома жінка, яка запропонувала поворожити. Господиня не зогледілась, як віддала «за послуги» майже 1,5 тисяч доларів США та золоті прикраси. Тільки коли смаглява ворожка поїхала геть, жінка зрозуміла, що її було ошукано.
Правоохоронці б’ють тривогу та вкотре апелюють до здорового глузду жителів області.

Интересное

У Житомирській області стан атмосферного повітря нормалізувався, – СЕС — Новости Житомира

У Житомирській області станом на 8 вересня вміст шкідливих речовин у повітрі не перевищує фонових показників. Про це Житомир.info повідомили в управлінні Держсанепідслужби Житомирської області. «Станом на 8 вересня в населених пунктах області, що зазнали найбільшого впливу шкідливих речовин внаслідок пожеж, вміст забруднюючих речовин, що виділяються в процесі горіння, не перевищував гранично допустимих концентрацій. Вміст