Последние новости
Главная / Новости / Житомирський спецкомбінат закупить у місцевого підприємця надгробників і хрестів на 278 тис. грн — Новости Житомира

Житомирський спецкомбінат закупить у місцевого підприємця надгробників і хрестів на 278 тис. грн — Новости Житомира

Житомирський спецкомбінат закупить у місцевого підприємця надгробників і хрестів на 278 тис. грн
Комунальне підприємство «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Житомирської міськради збирається закупити 1400 металевих хрестів і 100 металевих надгробників.
Оголошення про результати відкритих торгів 26 серпня опубліковане на сайті Державних закупівель.
Єдиним учасником та переможцем переговорної процедури закупівлі визнаний житомирський підприємець Коломієць Петро Олександрович, який виготовить металеві хрести по 170,00 грн за штуку та надгробники по 400,00 грн, усього на 278000 грн (без ПДВ).
Очікувана вартість закупівлі складала 350 тис. грн.
Датою акцепту вказане 20 серпня 2015 р., договір про закупівлю має бути укладений з 7 вересня 2015 р., термін поставки товару – серпень-грудень 2015 року.
В умовах застосування переговорної процедури вказано, що процедуру закупівлі було двічі відмінено через відсутність достатньої кількості учасників.
Як повідомляв , на думку депутата Житомирської міськради Сергія Голішевського, комунальне підприємство, яке займається житомирськими кладовищами, .

Интересное

У Житомирській області стан атмосферного повітря нормалізувався, – СЕС — Новости Житомира

У Житомирській області станом на 8 вересня вміст шкідливих речовин у повітрі не перевищує фонових показників. Про це Житомир.info повідомили в управлінні Держсанепідслужби Житомирської області. «Станом на 8 вересня в населених пунктах області, що зазнали найбільшого впливу шкідливих речовин внаслідок пожеж, вміст забруднюючих речовин, що виділяються в процесі горіння, не перевищував гранично допустимих концентрацій. Вміст