Последние новости
Главная / Новости / Призупиняти навчально-виховний процес у школах та садочках міста Житомира не будуть — Новости Житомира

Призупиняти навчально-виховний процес у школах та садочках міста Житомира не будуть — Новости Житомира

Призупиняти навчально-виховний процес у школах та садочках міста Житомира не будуть
3 вересня відбулася оперативна нарада під головуванням в.о.міського голови Любов Цимбалюк щодо стану атмосферного повітря у місті Житомирі. «Є багато звернень від батьків, які хвилюються, чи вести дитину у садочок, школу, чи краще залишити вдома. Занепокоєні житомиряни ситуацією із задимленням. Зараз маємо відпрацювати наші подальші дії, забезпечити щоденне інформування про стан атмосферного повітря. У громадському транспорті, у школах, садочках, вдома – кожен має знати, як йому діяти, коли повітря важке. Не допустити паніки та дбати про мешканців міста», – зауважила Л.Цимбалюк. Керівники виконавчих органів міської ради отримали відповідні доручення та виконують заходи, направлені на зменшення наслідків задимлення. Про це інформує управління по зв’язках з громадськістю міської ради. Як зазначив головний санітарний лікар міста Житомира Олександр Шпита, при проведенні досліджень зразків атмосферного повітря в зв’язку із задимленістю в місті встановлені незначні перевищення по вмісту сірчистого ангідриду: від 0,6 до 0,7 при нормативі – 0,5 мг/дм3 . Начальник управління освіти міської ради Валентин Арендарчук, запевнив, що всі загальноосвітні заклади освіти діють відповідно до рекомендації СЕС. «Проводиться постійно вологе прибирання приміщень, забезпечено ємності для питної води. Діти під постійним наглядом медичних працівників. Якщо батьки бажають забрати свою дитину із дитячого садочка, можуть це зробити, і повернути за декілька днів у дошкільний заклад чи школу без додаткової медичної довідки», – повідомив В.Арендарчук. Комісійно вирішено: призупиняти навчально-виховний процес у школах та садочках міста Житомира не будуть. Мешканцям міста Житомира рекомендовано особливу увагу приділити профілактичним заходам:1. Обмежити перебування на відкритому повітрі та відмовитися від тривалих прогулянок.2. Тримати вікна зачиненими, особливо вночі і рано вранці. При відкритті вікон завішувати їх зволоженою тканиною.3. Проводити вологе прибирання в приміщеннях.4. Збільшити споживання рідини. Рекомендовано пити підсолену і мінеральну лужну воду, молочно-кислі напої.5. У разі виникнення симптомів нездужання – звернутися до лікаря.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"