Последние новости
Главная / Новости / Житомирянка Феріде Ібрагімова зайняла третє місце на конкурсі «Міс Україна-2015» — Новости Житомира

Житомирянка Феріде Ібрагімова зайняла третє місце на конкурсі «Міс Україна-2015» — Новости Житомира

Житомирянка Феріде Ібрагімова зайняла третє місце на конкурсі «Міс Україна-2015»
У вівторок, 22 вересня, у Києві відбувся фінал 25-го ювілейного національного конкурсу краси «Міс Україна-2015».
За корону першої красуні країни змагалися 25 конкурсанток із різних регіонів, у тому чисті й з міста Житомира.
Директор модельного агентства «NONIK models» Олександра Нонік, яка є офіційним представником конкурсу «Міс Україна» в Житомирі повідомила , що цього річ на конкурсі житомирянка зайняла третє місце.
«Так, вчора відбувся конкурс, але дівчат з мого агентства там не було. Феріде Ібрагімова зайняла третє місце, колись вона числилася у моєму агентстві. Вона самостійно потрапила на конкурс», – повідомила Олександра Нонік.
Переможницею конкурсу краси стала студентка Київського Національного університету харчових технологій 18-річна Христина Столока. Титул першої віце-міс завоювала 17-річна «Міс Тернопіль 2015» Еліна Руденко, а другою віце-міс стала 24-річна мешканка Житомира – Феріде Ібрагімова.
Як повідомляв , у травні цього року директор модельного агентства «NONIK models» Олександра Нонік повідомила, що Житомир відмовляється від участі у конкурсі «міс Україна-2015» .
Фото зі сторінки Фейсбук Феріде

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"