Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі презентували електронні сервіси системи державних закупівель — Новости Житомира

У Житомирі презентували електронні сервіси системи державних закупівель — Новости Житомира

У Житомирі презентували електронні сервіси системи державних закупівель
Презентаційна зустріч координаторів проекту системи державних закупівель «ProZorro» та зацікавлених органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій області відбулася 20 серпня в обласній раді.
Начальник сектору автоматизації департаменту регулювання державних закупівель Міністерства розвитку і торгівлі України Юрій Бугай розповів про систему електронних закупівель, повідомивши, що вона працює для забезпечення прозорості процесу закупівель та для усунення проявів корупції.
Щоб приєднатись до Prozorro (оголосити закупівлю, якщо Ви Замовник або запропонувати товари чи послуги, якщо Ви Постачальник), потрібно зареєструйтися на одному з торгівельних майданчиків, що вже приєднались до проекту: «E-tender», «Newtend», «Prom.ua», «Publicbid», «SwartTender», «Держзакупівлі онлайн».
Під час презентації проекту директори зазначених майданчиків розповідали про свою роботу, наголошуючи на тому, що всі вони разом є єдиною командою. Адже після оголошення аукціону кожен майданчик передає інформацію в Центральну базу даних Prozorro (ЦБД), і через ЦБД інформація дублюється на всіх майданчиках.
За матеріалами прес-служби облради

Интересное

У Житомирі сотні людей занурювалися в освячену воду та зігрівалися чаєм. Фоторепортаж — Новости Житомира

Зранку, 19 січня сотні житомирян зібралися в гідропарку, щоб скупатися у воді, яку освятили священнослужителі. З житомирянами пірнув у воду і міський голова Сергій Сухомлин.   Для переодягання та обігріву на березі встановлені два намети: чоловічий та жіночий. Також працює ярмарок на якому можна зігрітись гарячими напоями та скуштувати святкової каші.