Последние новости
Главная / Новости / В Києві підпільно переробляли бурштин, який викопали на Житомирщині — Новости Житомира

В Києві підпільно переробляли бурштин, який викопали на Житомирщині — Новости Житомира

В Києві підпільно переробляли бурштин, який викопали на Житомирщині
В Києві підпільно переробляли бурштин, який викопали на Житомирщині Сьогодні, 16:17 Служба безпеки України викрила у Києві незаконний цех з переробки бурштину.
“Сонячне каміння” злочинно видобувалося на території Рівненської та Житомирської областей, інформує прес-служба відомства.
У підпільному цеху працювало 25 робітників, приміщення було розташоване у приватному будинку в Подільському районі Києва.
Співробітники СБУ вилучили багато мінералів, частина яких була подрібнена на камені різного розміру, готові вироби та бурштиновий пил, що призначався для виготовлення картин.
Також на території цеху знайшли майже 30 станків для обробки бурштину.
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Интересное

У Житомирській області стан атмосферного повітря нормалізувався, – СЕС — Новости Житомира

У Житомирській області станом на 8 вересня вміст шкідливих речовин у повітрі не перевищує фонових показників. Про це Житомир.info повідомили в управлінні Держсанепідслужби Житомирської області. «Станом на 8 вересня в населених пунктах області, що зазнали найбільшого впливу шкідливих речовин внаслідок пожеж, вміст забруднюючих речовин, що виділяються в процесі горіння, не перевищував гранично допустимих концентрацій. Вміст