Последние новости
Главная / Новости / Перед підрахунком голосів на одну з житомирських дільниці прийшли «охоронці» бюлетенів | Новости Житомира

Перед підрахунком голосів на одну з житомирських дільниці прийшли «охоронці» бюлетенів | Новости Житомира

15 листопада за декілька хвилин до закриття виборчих дільниць до журналістів звернувся спостерігач від одного з кандидатів на посаду міського голови. Чоловік розповів, що на дільницю № 181352 (гімназія №3) прийшли люди, які представилися «охоронцями» бюлетенів.
«Ближче до вечора з’явились незнайомі люди, які забігли на територію дільниці. Це було два чоловіка, вони зразу почали шукати голову комісії. Як вони представились мені і як представила їх голова дільничної комісії, яка є представником від Любові Цимбалюк, що це є охорона, яка буде охороняти сейф і виборчу документацію при пересуванні. На що я зробив зауваження: що це за закони такі, що приватна фірма має право охороняти виборчу документацію, або пересування виборчої документації. Вони потім почали представлятись уже журналістами газети «Відсіч». Один із них мав при собі посвідчення цієї газети, а інший не мав ні посвідчення газети, ні посвідчення особи», – розповів журналістам спостерігач Микола Чайківський.
Голова ДВК № 181352 Зінаїда Сінкевич каже: дійсно, на дільницю прийшли чоловіки, втім з’ясувалось, що це журналісти газети.
«Прийшли з газети, я підійшла до міліціонера і з’ясувала: міліціонер сказав, що цих хлопців знає і немає проблем. Якщо ми будемо всіляких спостерігачів слухати, то мало хто що наговорить. Були сумніви, я підійшла до чергового міліціонера, він сказав: я їх знаю, вони журналісти з газети і нема ніяких проблем», – розповіла голова ДВК.
Чоловік, який зареєструвався на дільниці журналістом газети «Відсіч», відмовився говорити на камеру і сказав, що прийшов просто заробити грошей. Він заперечив, що представлявся «охоронцем бюлетенів».
Рівно о 20:00 дільницю закрили і розпочали підрахунок голосів. Менш ніж за дві години голова ДВК оголосила результат.
«352 дільниця. Недійсних – 13, Сухомлин – 249, Цимбалюк – 196. На дільниці виборців 1391», – повідомила голова комісії.

Интересное

У Житомирі сотні людей занурювалися в освячену воду та зігрівалися чаєм. Фоторепортаж — Новости Житомира

Зранку, 19 січня сотні житомирян зібралися в гідропарку, щоб скупатися у воді, яку освятили священнослужителі. З житомирянами пірнув у воду і міський голова Сергій Сухомлин.   Для переодягання та обігріву на березі встановлені два намети: чоловічий та жіночий. Також працює ярмарок на якому можна зігрітись гарячими напоями та скуштувати святкової каші.