Последние новости
Главная / Новости / В Україні можуть запровадити накопичувальну систему для пенсій | Новости Житомира

В Україні можуть запровадити накопичувальну систему для пенсій | Новости Житомира

Накопичувальну систему пенсійного забезпечення в Україні можуть запровадити з 1 січня 2017 року. Про це заявив у п’ятницю міністр соціальної політики Павло Розенко під час години запитань до уряду у парламенті, повідомляє
«Накопичувальна система пенсійного забезпечення змінить ідеологію підходу до пенсійної системи, пенсійного майбутнього, коли кожна людина буде залучена до формування свого пенсійного майбутнього. Розмір пенсії людини – її персональна відповідальність. Уряд пропонує запровадити накопичувальну систему з 1 січня 2017 року, бо ця система може вводитися лише на етапі підняття економіки, на етапі розвитку економіки», – сказав Розенко.
Він також закликав нардепів проголосувати за законопроект щодо накопичувальної системи в Україні вже наступного пленарного тижня.
«Я закликаю нардепів об’єднатися і проголосувати на наступному (пленарному – авт.) тижні в першому читанні законопроект. Ми готові далі працювати з комітетами Верховної Ради», – сказав міністр соціальної політики.

Интересное

Житомирський дзюдоїст Тимур Валєєв переміг на Кубку кіборгів — Новости Житомира

Житомирський дзюдоїст Тимур Валєєв переміг на “Кубку кіборгів” Сьогодні, 15:52 Житомирянин Тимур Валєєв, вихованець ДЮСШ “Авангард”, виграв другий міжнародний турнір з дзюдо “Кубок кіборгів”, який 27 вересня відбувся в Миколаєві. Наш земляк став найкращим у ваговій категорії понад 60 кг старшої вікової групи. Тимур гідно переміг чотирьох суперників. Гарно показали себе і інші вихованці ДЮСШ