Последние новости
Главная / Новости / В Україні можуть запровадити накопичувальну систему для пенсій | Новости Житомира

В Україні можуть запровадити накопичувальну систему для пенсій | Новости Житомира

Накопичувальну систему пенсійного забезпечення в Україні можуть запровадити з 1 січня 2017 року. Про це заявив у п’ятницю міністр соціальної політики Павло Розенко під час години запитань до уряду у парламенті, повідомляє
«Накопичувальна система пенсійного забезпечення змінить ідеологію підходу до пенсійної системи, пенсійного майбутнього, коли кожна людина буде залучена до формування свого пенсійного майбутнього. Розмір пенсії людини – її персональна відповідальність. Уряд пропонує запровадити накопичувальну систему з 1 січня 2017 року, бо ця система може вводитися лише на етапі підняття економіки, на етапі розвитку економіки», – сказав Розенко.
Він також закликав нардепів проголосувати за законопроект щодо накопичувальної системи в Україні вже наступного пленарного тижня.
«Я закликаю нардепів об’єднатися і проголосувати на наступному (пленарному – авт.) тижні в першому читанні законопроект. Ми готові далі працювати з комітетами Верховної Ради», – сказав міністр соціальної політики.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"