Последние новости
Главная / Новости / У комплексі «Чудодієво» в Житомирській області копають озеро, люди викликали екологів, а ті – міліцію — Новости Житомира

У комплексі «Чудодієво» в Житомирській області копають озеро, люди викликали екологів, а ті – міліцію — Новости Житомира

У комплексі «Чудодієво» в Житомирській області копають озеро, люди викликали екологів, а ті – міліцію
Жителі с. Вишпіль Житомирської області звернулись зі скаргою до державної екологічної інспекції щодо розміщення грунтосуміші на землях сільськогосподарського призначення неподалік готельно-розважального комплексу «Чудодієво».
Про це повідомила прес-служба державної екологічної інспекції.
«Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області 07 серпня поточного року спільно з громадськістю здійснено виїзд на території Зороківської сільської ради з метою встановлення законності проведення зазначених робіт (складування грунтосуміші). Під час проведення обстеження вищезазначеної земельної ділянки виявлено вантажний автомобіль «КРАЗ», який здійснював складування (розвантаження) грунтосуміші на землях сільськогосподарського призначення поруч з базою відпочинку «Пчеландія», на території якої здійснюється будівництво штучної водойми, з якої і вивозиться зазначена грунтосуміш. При проведенні обстеження до державних інспекторів прибули особи які представились уповноваженими працівниками користувача земельної ділянки, і повідомили про те, що зазначена земельна ділянка знаходиться у користуванні СФГ «Пчеландія». Однак, правовстановлюючих документів, які посвідчують законність використання земельної ділянки на час проведення обстеження не надали», – йдеться у повідомленні.
Екологи викликали слідчо – оперативну групу міліції для встановлення та засвідчення фактів законності використання земель, а також з’ясування інших обставин. Правоохоронці зафіксували даний факт з подальшим внесенням до єдиного державного реєстру досудових розслідувань.
Фото державної екологічної інспекції

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"