Последние новости
Главная / Новости / «ТаРута» та «Skyle» заспівали для житомирських десантників на Донеччині. ФОТО — Новости Житомира

«ТаРута» та «Skyle» заспівали для житомирських десантників на Донеччині. ФОТО — Новости Житомира

«ТаРута» та «Skyle» заспівали для житомирських десантників на Донеччині. ФОТО
До базового табору «крилатих піхотинців» 95 окремої аеромобільної бригади ВДВ ЗС України, що на Донеччині, завітав київський гурт «ТаРута» і гості з Литви — гурт альтернативної музики «Skyle». Про це повідомляють на сайті Мінрегіону.
— Зараз триває війна на всіх фронтах. Як на, власне, військовому, так і на інформаційному та естрадному. Ми нарешті бачимо, хто є нашими справжніми братами, а хто тільки століттями так себе називав, а у відповідальний момент встромив ножа в спину, — звернувся до десантників лідер гурту «ТаРута» Євген Романенко.
Музиканти подарували десантникам справжнє свято етнічного року — заспівали свої хіти «Червоно-чорний стяг», «Дике поле», «Поборемося».
Слідом за «ТаРутою» десантників привітав гурт з литовського Вільнюсу «Skyle». Солісти Айсте Смілгевічюте та Рокос Радзевічюс заспівали хіти зі свого альбому «Брати».
— Ми вдруге виступаємо в Україні, — каже журналіст Вітутос Бруверіс, який приїхав з латвійцями. — Вперше концерт давали на Майдані, під час Революції гідності. Вдруге приїхали у зону АТО. Спеціально для військових ми переклали кілька абзаців з пісень українською.
На завершення концерту литовці спільно з «крилатими піхотинцями» по черзі заспівали два гімни — Литви та України. На знак підтримки двох народів учасники зв’язали докупи два прапори.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"