Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області на фестивалі «Поліське перевесло» жіночому ансамблю вручили приз Ніни Матвієнко — Новости Житомира

У Житомирській області на фестивалі «Поліське перевесло» жіночому ансамблю вручили приз Ніни Матвієнко — Новости Житомира

У Житомирській області на фестивалі «Поліське перевесло» жіночому ансамблю вручили приз Ніни Матвієнко
Народний фольклорний колектив “Молодички” з Андрушівського районного будинку культури (керівник Валентина Рожко) здобув приз Ніни Матвієнко на конкурсі народної пісні.
Про це повідомили в управлінні культури Житомирської облдержадміністрації.
Конкурс відбувся в рамках V обласного фестивалю народної творчості «Поліське перевесло», що 20 вересня 2015 року пройшов у селищі Ємільчине Житомирської області.
Організаторами фестивалю виступили управління культури облдержадміністрації, Житомирський обласний Центр народної творчості, відділ культури і туризму Ємільчинської райдержадміністрації.
Фестиваль проводився з метою, зокрема, виявлення нових колективів народної творчості та окремих виконавців, майстрів народних ремесел та організації дозвілля людей, що проживають на території, забрудненої внаслідок Чорнобильської аварії.
«Обласний фестиваль «Поліське перевесло» та конкурс на приз Ніни Матвієнко проводиться один раз у два роки. У конкурсі взяли участь 25 аматорських колективів та окремих виконавців з 13 районів та 3 міст області. У програмі аматорських колективів звучали українські народні пісні та твори в обробці сучасних композиторів», – йдеться у повідомленні управління.
Журі обласного конкурсу визначило переможців, нагородило дипломами Лауреата фестивалю та вручило призи таким учасникам:
– у номінації “солісти”:
Наталії Бадюк, с. Потіївка Радомишльського району та Тамарі Царенко, смт Брусилів, Антоніні Кльоц, с. Сербо-Слобідка Ємільчинського району;
– у номінації “колективи малих форм”:
жіночому вокальному дуету у складі Наталії Дембовської та Олени Бурди Попільнянського РБК, вокальному дуету “Молодички” Барашівського СБК та вокальному квартету “Берегиня” БК с. Лопатичі Олевського райоу;
– у номінації “ансамблі”:
народному фольклорному ансамблю “Намисто” Ємільчинського РБК, керівник Алла Перфільєва, фольклорному ансамблю “Джерело” БК с. Пиріжки Малинського району, керівник Олексій Науменко, народному вокальному ансамблю “Молодички” Ставищинської сільської ради Брусилівського району, керівник Тамара Царенко.
Також в рамках фестивалю діяло «містечко майстрів», участь в якому взяли майстри декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва області.
Фото Ємільчинської районної газети «Народна трибуна»

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"