Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині загорівся вантажний причеп з макулатурою — Новости Житомира

На Житомирщині загорівся вантажний причеп з макулатурою — Новости Житомира

На Житомирщині загорівся вантажний причеп з макулатурою
26 серпня о 19:00 на пункт зв’язку 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Новоград-Волинський надійшло повідомлення про займання вантажного автомобіля «VOLVO», що сталося на 253 км траси Київ-Чоп у населеному пункті Пищів. До служби порятунку «101» зателефонував водій вантажівки, який й сповістив про пожежу.

Интересное

Житомирський дзюдоїст Тимур Валєєв переміг на Кубку кіборгів — Новости Житомира

Житомирський дзюдоїст Тимур Валєєв переміг на “Кубку кіборгів” Сьогодні, 15:52 Житомирянин Тимур Валєєв, вихованець ДЮСШ “Авангард”, виграв другий міжнародний турнір з дзюдо “Кубок кіборгів”, який 27 вересня відбувся в Миколаєві. Наш земляк став найкращим у ваговій категорії понад 60 кг старшої вікової групи. Тимур гідно переміг чотирьох суперників. Гарно показали себе і інші вихованці ДЮСШ