Последние новости
Главная / Новости / Житомирський губернатор рекомендує посадовцям надавати інформацію для ЗМІ про підготовку та проведення виборів — Новости Житомира

Житомирський губернатор рекомендує посадовцям надавати інформацію для ЗМІ про підготовку та проведення виборів — Новости Житомира

Житомирський губернатор рекомендує посадовцям надавати інформацію для ЗМІ про підготовку та проведення виборів
21 вересня 2015 голова облдержадміністрації Сергій Машковський підписав розпорядження №303 «Про забезпечення реалізації Конституційних виборчих прав громадян України, прозорості та відкритості виборчого процесу на місцевих виборах депутатів обласної, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року».
Про це інформує сайт Житомирської облдержадміністрації.
«Забезпечення рівних умов для надання посадовими і службовими особами органів виконавчої влади та місцевого самоврядування представникам засобів масової інформації необхідних відомостей про підготовку та проведення місцевих виборів з метою об’єктивного висвітлення в установленому порядку ходу виборчого процесу», – йдеться у розпорядженні.
Розпорядженням також рекомендовано головам районних державних адміністрацій та міським головам міст обласного значення здійснити перевірку матеріально-технічного забезпечення усіх територіальних та дільничних виборчих комісій з місцевих виборів, забезпечити підготовку та передачу відділами ведення Державного реєстру виборців дільничним виборчим комісіям іменних запрошень та забезпечити своєчасне надання відділами ведення Державного реєстру виборців Центральній виборчій комісії інформації від територіальних виборчих комісій відповідно до вимог постанови Центральної виборчої комісії від 09.09.2015 № 239 «Про Порядок надання Центральній виборчій комісії інформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів».
Управлінню МВС України в Житомирській області рекомендовано забезпечити охорону приміщень територіальних та дільничних виборчих комісій в області, після отримання ними виборчих бюлетенів та забезпечити охорону приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців 10-11 жовтня, 21-22 жовтня та у день голосування 25 жовтня 2015 року.
Як повідомляв , своїх кандидатів в Житомирську міську раду вже назвали місцеві осередки «Солідарність» та Олега Ляшка. назвав свої кандидатів в депутати Житомирської обласної ради.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"