Последние новости
Главная / Новости / Під Житомиром на землях запасу сільської ради невідомі вирізали більше 100 дубів — Новости Житомира

Під Житомиром на землях запасу сільської ради невідомі вирізали більше 100 дубів — Новости Житомира

Під Житомиром на землях запасу сільської ради невідомі вирізали більше 100 дубів
На території Денишівської сільської ради Житомирського району невідомі вирізали 124 дерева. 12 лютого на місці скоєння злочину працювали екологи, які проводили заміри пеньків, аби встановити шкоду, заподіяну довкіллю.
«Ми знаходимося у місці скоєння незаконної порубки невстановленими особами, на землях запасу Денишівської сільської ради. Зрізано дерева дуба у кількості більше 100 дерев, проведено заміри пеньків для встановлення шкоди, заподіяної деревам і лісу», – розповів інспектор Державної екологічної інспекції у Житомирській області Сергій Авраменко.
Зловмисники орудували у лісі щонайменше місяць-півтора, переконаний інспектор.
Про незаконну вирубку дерев правоохоронним органам повідомила голова Денишівської сільської ради Валентина Ільницька.
«Перш за все я набрала «102». Виклик мій був зафіксований обласною міліцією і переданий на районну міліцію. Також дзвонила на чергову частину нашої житомирської міліції. Повідомлення було зафіксовано і сказали, що протягом години оперативна група виїхала», – розповіла голова сільради.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"