Последние новости
Главная / Новости / Документалку про найдовший у світі рейд бійців 95 бригади в тилу ворога покажуть у вересні. ВІДЕО — Новости Житомира

Документалку про найдовший у світі рейд бійців 95 бригади в тилу ворога покажуть у вересні. ВІДЕО — Новости Житомира

Документалку про найдовший у світі рейд бійців 95 бригади в тилу ворога покажуть у вересні. ВІДЕО
У Мережі з’явився трейлер документального фільму «Рейд», який розповідає про безпрецедентний рейд українських десантників в тилу ворога під час наступу російської регулярної армії в Донбасі. Промо-ролик картини під назвою Рейд був опублікований на каналі «Військового телебачення України» на відеохостингу YouTube,- повідомляє . «Росіяни відчували, що терористи програють, і у ніч з 24 на 25 серпня 4000 військових регулярної армії Росії вторглися на нашу територію без оголошення війни… Трапилася Іловайська трагедія, але виникли ще більші загрози – захоплення Маріуполя і можливість атаки на Харків», – повідомляють у трейлері. У анонсованому таким чином фільмі, створеному за підтримки Міноборони і Генштабу ЗСУ, глядачам розповідають, як так трапилося, що наступ росіян захлинувся, і вони були змушені вже 5 вересня 2014 року сісти за стіл переговорів. Прем’єра картини запланована на вересень цього року.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"