Последние новости
Главная / Новости / Житомирські роботодавці протягом року на 14% збільшили сплату єдиного внеску — Новости Житомира

Житомирські роботодавці протягом року на 14% збільшили сплату єдиного внеску — Новости Житомира

Житомирські роботодавці протягом року на 14% збільшили сплату єдиного внеску
Житомирські роботодавці протягом року на 14% збільшили сплату єдиного внеску Сьогодні, 09:25 Протягом січня – серпня цього року у Житомирській області забезпечено надходження єдиного внеску на суму 2,7 млрд. грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2014 року додаткові надходження становлять 326,7 млн. грн., тобто на 14 % більше.
Закон України від 8 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями передбачає обов’язок роботодавців під час кожної виплати заробітної плати, на суми якої нараховується єдиний внесок, одночасно з видачею зазначених сум сплачувати нарахований на ці виплати ЄСВ у розмірі, встановленому для таких платників (авансові платежі).

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"