Последние новости
Главная / Новости / Житомирські роботодавці протягом року на 14% збільшили сплату єдиного внеску — Новости Житомира

Житомирські роботодавці протягом року на 14% збільшили сплату єдиного внеску — Новости Житомира

Житомирські роботодавці протягом року на 14% збільшили сплату єдиного внеску
Житомирські роботодавці протягом року на 14% збільшили сплату єдиного внеску Сьогодні, 09:25 Протягом січня – серпня цього року у Житомирській області забезпечено надходження єдиного внеску на суму 2,7 млрд. грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2014 року додаткові надходження становлять 326,7 млн. грн., тобто на 14 % більше.
Закон України від 8 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями передбачає обов’язок роботодавців під час кожної виплати заробітної плати, на суми якої нараховується єдиний внесок, одночасно з видачею зазначених сум сплачувати нарахований на ці виплати ЄСВ у розмірі, встановленому для таких платників (авансові платежі).

Интересное

Житомирський дзюдоїст Тимур Валєєв переміг на Кубку кіборгів — Новости Житомира

Житомирський дзюдоїст Тимур Валєєв переміг на “Кубку кіборгів” Сьогодні, 15:52 Житомирянин Тимур Валєєв, вихованець ДЮСШ “Авангард”, виграв другий міжнародний турнір з дзюдо “Кубок кіборгів”, який 27 вересня відбувся в Миколаєві. Наш земляк став найкращим у ваговій категорії понад 60 кг старшої вікової групи. Тимур гідно переміг чотирьох суперників. Гарно показали себе і інші вихованці ДЮСШ