Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі палав 5-поверховий житловий будинок — Новости Житомира

У Житомирі палав 5-поверховий житловий будинок — Новости Житомира

У Житомирі палав 5-поверховий житловий будинок
17 серпня о 01:17 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС Житомирщини надійшло повідомлення про пожежу в 5-ти поверховому житловому будинку, що розташований на одній із вулиць обласного центру.
Прибулі за викликом фахівці ДСНС встановили, що загорання на балконі 5-го поверху. По автодрабині рятувальники дістались до осередку займання. Вже о 01:55 пожежу було ліквідовано. Вогнем знищено 0,5 м2 сміття.
В квартирі проживав 48-річний чоловік. На момент прибуття вогнеборців, вдома його не було. Зі слів сусіда, який зателефонував до служби порятунку «101», це вже друге загорання. Перше загорання, що також було на балконі цього ж дня, мешканець оселі загасив сам.
Причина пожежі, збиток та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"