Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі СЕС продовжує відбирати проби повітря та радить частіше робити вологе прибирання — Новости Житомира

У Житомирі СЕС продовжує відбирати проби повітря та радить частіше робити вологе прибирання — Новости Житомира

У Житомирі СЕС продовжує відбирати проби повітря та радить частіше робити вологе прибирання
У Житомирі вже більше тижня місто перебуває в диму у зв’язку з пожежами, керівники області запевняють, що ситуація контрольована.
2 вересня до редакції зателефонували стурбовані батьки з Богунії, які розповіли про те, що їм передзвонюють з дитячих садочків та просять не приводити дитину до закладу через задимлення у місті.
У СЕС нам повідомили, що щоденно беруться проби зразків повітря у різних районах Житомира та області. Так вчора, 1 вересня, , як у Коростені на деяких вулицях так і на північній околиці Житомира.
«Ми щоденно беремо проби повітря. Ви ж розумієте, що від цього диму страждають всі житомиряни, і звичайні маски тут не допоможуть, адже це не пилове задимлення», – розповіли у СЕС.
У Державнійсанепідслужбі у Житомирській області радять менше знаходитися на відкритому повітрі та частіше робити вологе прибирання.
«Основні заходи зменшення шкідливого впливу діоксиду азоту, та ангідриду сірчистого на організм людини полягають, в першу чергу, у обмеженні перебування людей на відкритому повітрі. Варто уникати тривалих прогулянок, особливо в часи інтенсивного руху транспорту. В оселях рекомендовано зачиняти вікна, часто здійснювати вологе прибирання приміщень. Корисно завішувати вікна вологою тканиною. У разі погіршення самопочуття та виникнення ознак нездужання, що характеризуються, в першу чергу, утрудненням дихання, частим кашлем, необхідно звертатися за медичною допомогою», – наголосили у СЕС.
Як повідомляв , зі слів заступника начальника управління ДСНС у Житомирській області Олега Держанівського, , аби не допустити загорянь.

Интересное

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів Сьогодні, 11:46 На командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат «Біла тура», який 12-14 вересня проходив в Житомирі, перемогла команда з Харкова. А за срібло змагалися збірна Житомира (Волотовський Кирил, Лудіщев Артем, Басистий Іван, Пампуха Олександра) та гімназія №23 (Новицький Ярослав,