Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі СЕС продовжує відбирати проби повітря та радить частіше робити вологе прибирання — Новости Житомира

У Житомирі СЕС продовжує відбирати проби повітря та радить частіше робити вологе прибирання — Новости Житомира

У Житомирі СЕС продовжує відбирати проби повітря та радить частіше робити вологе прибирання
У Житомирі вже більше тижня місто перебуває в диму у зв’язку з пожежами, керівники області запевняють, що ситуація контрольована.
2 вересня до редакції зателефонували стурбовані батьки з Богунії, які розповіли про те, що їм передзвонюють з дитячих садочків та просять не приводити дитину до закладу через задимлення у місті.
У СЕС нам повідомили, що щоденно беруться проби зразків повітря у різних районах Житомира та області. Так вчора, 1 вересня, , як у Коростені на деяких вулицях так і на північній околиці Житомира.
«Ми щоденно беремо проби повітря. Ви ж розумієте, що від цього диму страждають всі житомиряни, і звичайні маски тут не допоможуть, адже це не пилове задимлення», – розповіли у СЕС.
У Державнійсанепідслужбі у Житомирській області радять менше знаходитися на відкритому повітрі та частіше робити вологе прибирання.
«Основні заходи зменшення шкідливого впливу діоксиду азоту, та ангідриду сірчистого на організм людини полягають, в першу чергу, у обмеженні перебування людей на відкритому повітрі. Варто уникати тривалих прогулянок, особливо в часи інтенсивного руху транспорту. В оселях рекомендовано зачиняти вікна, часто здійснювати вологе прибирання приміщень. Корисно завішувати вікна вологою тканиною. У разі погіршення самопочуття та виникнення ознак нездужання, що характеризуються, в першу чергу, утрудненням дихання, частим кашлем, необхідно звертатися за медичною допомогою», – наголосили у СЕС.
Як повідомляв , зі слів заступника начальника управління ДСНС у Житомирській області Олега Держанівського, , аби не допустити загорянь.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"