Последние новости
Главная / Новости / У Домінікані живуть дівчатка, у яких до 12 років виростає пеніс — Новости Житомира

У Домінікані живуть дівчатка, у яких до 12 років виростає пеніс — Новости Житомира

У Домінікані живуть дівчатка, у яких до 12 років виростає пеніс
У Домінікані живуть дівчатка, у яких до 12 років виростає пеніс Сьогодні, 12:47 Лікарі кажуть, що у деяких дітей із народження бракувало ферменту.
В Домінікані журналісти знайшли дітей, які до 12 років перетворилися з дівчаток до хлопчиків. Повідомляється, що з неконтрольованою зміною статі стикається одна з 90 дівчаток.
Таких дітей називають machihembras, що означає “спочатку жінка, потім чоловік”.
Журналіст каналу BBC2 розповів історію одного з місцевих жителів, який пережив таку метаморфозу. 24-річний Джонні до 12 років був дівчинкою на ім’я Фелісіта.
Лікарі кажуть, що у деяких дітей з Лас Салінаса з народження бракувало ферменту 5-альфа-редуктаза, що відповідає за перетворення тестостерону в дигідротестостерон і впливає на формування статевих ознак.
У період статевого дозрівання, коли у підлітків відбувається активний викид тестостерону, дівчинки перетвоюються на юнаків “у всіх сенсах”.
Джерело статті: ТСН

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"