Последние новости
Главная / Новости / У Домінікані живуть дівчатка, у яких до 12 років виростає пеніс — Новости Житомира

У Домінікані живуть дівчатка, у яких до 12 років виростає пеніс — Новости Житомира

У Домінікані живуть дівчатка, у яких до 12 років виростає пеніс
У Домінікані живуть дівчатка, у яких до 12 років виростає пеніс Сьогодні, 12:47 Лікарі кажуть, що у деяких дітей із народження бракувало ферменту.
В Домінікані журналісти знайшли дітей, які до 12 років перетворилися з дівчаток до хлопчиків. Повідомляється, що з неконтрольованою зміною статі стикається одна з 90 дівчаток.
Таких дітей називають machihembras, що означає “спочатку жінка, потім чоловік”.
Журналіст каналу BBC2 розповів історію одного з місцевих жителів, який пережив таку метаморфозу. 24-річний Джонні до 12 років був дівчинкою на ім’я Фелісіта.
Лікарі кажуть, що у деяких дітей з Лас Салінаса з народження бракувало ферменту 5-альфа-редуктаза, що відповідає за перетворення тестостерону в дигідротестостерон і впливає на формування статевих ознак.
У період статевого дозрівання, коли у підлітків відбувається активний викид тестостерону, дівчинки перетвоюються на юнаків “у всіх сенсах”.
Джерело статті: ТСН

Интересное

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів Сьогодні, 11:46 На командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат «Біла тура», який 12-14 вересня проходив в Житомирі, перемогла команда з Харкова. А за срібло змагалися збірна Житомира (Волотовський Кирил, Лудіщев Артем, Басистий Іван, Пампуха Олександра) та гімназія №23 (Новицький Ярослав,