Последние новости
Главная / Новости / В Житомирській області ув’язненому намагались передати сім-карту в кавуні — Новости Житомира

В Житомирській області ув’язненому намагались передати сім-карту в кавуні — Новости Житомира

В Житомирській області ув’язненому намагались передати сім-карту в кавуні
Ув’язненому, який перебуває під вартою у слідчому ізоляторі при Житомирський УВП облуправління ДПтС (№8), намагались передати сім-карту.
Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в області. 31 серпня 2015 року під час догляду посилки для ув’язненого М., в середині кавуна було виявлено сім-карту оператора МТС. Громадянка К, яка передавала передачу до СІЗО Житомирської установи виконання покарань (№8), заявила що намірів передавати сім-карту забороненим шляхом у неї не було, і взагалі, виявлена сім-карта оператора МТС їй не належить. По даному випадку складено відповідні документи за фактом порушення ст. 188 КУпАП України. Це вже другий аналогічний випадок за останні 4 дні серпня, так 28.08.2015 року під час догляду посилки для ув’язненого Ч., в середині яблука було виявлено мініатюрний електронний накопичувач інформації.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"