Последние новости
Главная / Новости / В Житомирській області ув’язненому намагались передати сім-карту в кавуні — Новости Житомира

В Житомирській області ув’язненому намагались передати сім-карту в кавуні — Новости Житомира

В Житомирській області ув’язненому намагались передати сім-карту в кавуні
Ув’язненому, який перебуває під вартою у слідчому ізоляторі при Житомирський УВП облуправління ДПтС (№8), намагались передати сім-карту.
Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в області. 31 серпня 2015 року під час догляду посилки для ув’язненого М., в середині кавуна було виявлено сім-карту оператора МТС. Громадянка К, яка передавала передачу до СІЗО Житомирської установи виконання покарань (№8), заявила що намірів передавати сім-карту забороненим шляхом у неї не було, і взагалі, виявлена сім-карта оператора МТС їй не належить. По даному випадку складено відповідні документи за фактом порушення ст. 188 КУпАП України. Це вже другий аналогічний випадок за останні 4 дні серпня, так 28.08.2015 року під час догляду посилки для ув’язненого Ч., в середині яблука було виявлено мініатюрний електронний накопичувач інформації.

Интересное

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів Сьогодні, 11:46 На командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат «Біла тура», який 12-14 вересня проходив в Житомирі, перемогла команда з Харкова. А за срібло змагалися збірна Житомира (Волотовський Кирил, Лудіщев Артем, Басистий Іван, Пампуха Олександра) та гімназія №23 (Новицький Ярослав,