Последние новости
Главная / Новости / В Ракушці влаштують благодійний концерт на підтримку хворого хлопчика — Новости Житомира

В Ракушці влаштують благодійний концерт на підтримку хворого хлопчика — Новости Житомира

В “Ракушці” влаштують благодійний концерт на підтримку хворого хлопчика
В “Ракушці” влаштують благодійний концерт на підтримку хворого хлопчика Сьогодні, 11:16 27 вересня 2015 року о 19.00 у «Ракушці», відбудеться благодійний концерт оперної діви України та українського дуету «Анна – Марія».
Концерт організований в підтримку Івахова Матвія, який потребує термінової операції.
Всі зібрані кошти на концерті, будуть передані батькам дитини.
Організатори благодійного заходу: Житомирська міська дитяча громадська організація «Все робимо самі», відділ соціального служіння та благодійності Української Православної Церкви КП та клуб благодійників «Янголи добра».
В програмі: виступ організаторів благодійного заходу; виступ дуету «Анна – Марія», виступ оперної Діви України Олени Гребенюк; передача коштів на операцію для Матвія Івахова.
Тел. для довідок: 096-468-17-65.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"