Последние новости
Главная / Новости / Правоохоронці із Житомирщини у сутичках під Радою не постраждали — Новости Житомира

Правоохоронці із Житомирщини у сутичках під Радою не постраждали — Новости Житомира

Правоохоронці із Житомирщини у сутичках під Радою не постраждали
Правоохоронці із Житомирщини, які працювали сьогодні у Києві під стінами Верховної Ради, під час сутичок та вибухів не постраждали.
Про це «» повідомили у прес-службі УМВС України у Житомирській області. У міліції кажуть, що наші хлопці були як у рядах Нацгвардії, так і у рядах МВС.
Нагадаємо, що унаслідок сутичок між протестувальниками та правоохоронцями біля парламенту один правоохоронець загинув та десятки отримали важкі поранення. Про це повідомляє кореспондент з місця події.
Зокрема, правоохоронці отримали важкі поранення ніг.
За словами людей, які були в урядовому кварталі, стався потужний вибух. Як повідомляють правоохоронці, вибухнула граната. Наразі правоохоронцям надають екстрену допомогу прямо на тротуарі під парламентом. Намагаються зупинити кровотечу.
Як повідомила прес-секретар київської міліції Оксана Блищик, близько 100 міліціонерів та нацгвардійців поранено сьогодні під Верховною Радою.
Як повідомляють, телеоператор телеканалу «1+1» поранений під час сутичок біля будівлі Верховної Ради. Журналіста телеканалу з пораненням ноги відвезли автобусом Національної гвардії.
Крім того, автобуси Нацгвардії відвезли більш ніж 15 поранених правоохоронців. У більшості з них – поранені ноги. Також були госпіталізовані двоє людей в цивільному одязі.
Сайт Нацгвардії повідомляє, що було поранено близько 50 гвардійців, що проходять службу у військових частинах Київського гарнізону, двоє з них у важкому стані.
Сайт київської міліції повідомляє, що більше 10 правоохоронців – у тяжкому стані.

Интересное

Для вулиць Житомира за півмільйона накуплять 900 т солі — Новости Житомира

Для вулиць Житомира за півмільйона накуплять 900 т солі Сьогодні, 14:24 КП “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міськради закупить за 522 тис. грн. 900 т солі. Про це пише “Вісник державних закупівель”. Дата акцепту – 15 вересня. Протягом вересня-грудня постачатиме сіль ТОВ “К-2″ Інвестмент” із Фастова. Це єдина фірма, згідно інформації КП, яка 3 рази подала