Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі започаткують щорічний фестиваль імені Володимира Шинкарука — Новости Житомира

У Житомирі започаткують щорічний фестиваль імені Володимира Шинкарука — Новости Житомира

У Житомирі започаткують щорічний фестиваль імені Володимира Шинкарука
Рідні, друзі, колеги та шанувальники вирішили підтримати традицію спілкування різних поколінь митців і започаткувати в Житомирі 19 серпня щорічний фестиваль імені Володимира Шинкарука із символічною назвою «Пісенний Спас».
Оргкомітет фестивалю очолила донька Володимира Шинкарука – заслужена артистка України Ірина Шинкарук.
Співорганізаторами фестивалю виступають: Міністерство культури України, Житомирська обласна державна адміністрація, Житомирська обласна рада, Житомирська міська рада, ГО «Студентський клуб».
Відкриття цьогорічного фестивалю відбудеться в реконструйованому літньому театрі міського парку культури та відпочинку Житомира – тепер це критий естрадний майданчик європейського рівня на 1800 посадкових місць. Про це повідомляєпрес-служба ОДА.
З 16:00 в міському парку культури та відпочинку почнуть діяти виставки та майстер-класи, о 19:00 розпочнеться концертна програма.
20 серпня планується виступ учасників фестивалю в Житомирському госпіталі та перед бійцями 95-ї Житомирської аеромобільної бригади.
Участь у фестивалі зголосилися взяти:
Народні артисти України: Ні́на Матвіє́нко, Тарас Петриненко, Валентина Степова, Мар’ян Гаденко, Анотолій Гнатюк, ВІА Кобза, Юрій Градовський та ансамбль «Древляни», Тріо «Болеро» та Віктор Губанов.
Заслужені артисти України: Анатолій Говорадло,Володимир Тала́шко,Анжелі́ка Рудни́цька, Тетяна Піскарьова, Олександр Войтко (Ростислав) , Артем Кондратюк. Олександр Воєвуцький, Василь Жданкін, Гурт «Друга ріка», КВН команда «Дівчата з Житомира», Василь Зверев, Олександр Смик, Квартет «Ретро», Академічна хорова капела «Орея» (худ. кер. заслужений діяч мистецтв Олександр Вацек), Академічний хореографічний ансамбль «Сонечко» (худ. кер. – народні артисти України Тетяна та Михайло Гузуни) та низка молодих виконавців.

Интересное

У липні на житомирських АЗС продали газу на 50% більше ніж в попередньому році — Новости Житомира

У липні на житомирських АЗС бензину  було реалізовано 4,6 тис.т, що на 6,5% менше, ніж у липні 2014 року, палива дизельного – 5,4 тис.т (на 11,3% менше).  При цьому, пропану і бутану скраплених .реалізували  2,2 тис.т, що на 50,1% більше, ніж у липні 2014 року, газу природного скрапленого або у газоподібному стані (метану) – 0,3 тис.т