Последние новости
Главная / Новости / У вересні на Житомирщині правоохоронці виявили порушень митних правил на 600 тис грн — Новости Житомира

У вересні на Житомирщині правоохоронці виявили порушень митних правил на 600 тис грн — Новости Житомира

У вересні на Житомирщині правоохоронці виявили порушень митних правил на 600 тис грн
Протягом вересня 2015 року співробітниками оперативного управління спільно з митницею ГУ ДФС у Житомирській області проводиться операція «Рубіж 2015». Метою операції є виявлення, припинення правопорушень митного та податкового законодавства.
У рамках проведення спецоперації створено спільну робочу групу з числа працівників митниці та оперативних співробітників ГУ ДФС у Житомирській області.
Групою в вересні 2015 року проведено 10 контрольних оглядів імпортно-експортних вантажів. У результаті складено 8 протоколів про порушення митних правил на загальну суму близько 600 тис. грн.
У результаті взаємодії з митними органами Республіки Польща виявлено три правопорушення за ст. 483 Митного кодексу України, які виникли внаслідок заниження митної вартості товарно-матеріальних цінностей суб’єктами підприємницької діяльності та подачі до контролюючих органів документів, які містять завідомо неправдиві відомості.
Всі протоколи направлено до суду для прийняття рішення відповідно до чинного законодавства.

Интересное

У липні на житомирських АЗС продали газу на 50% більше ніж в попередньому році — Новости Житомира

У липні на житомирських АЗС бензину  було реалізовано 4,6 тис.т, що на 6,5% менше, ніж у липні 2014 року, палива дизельного – 5,4 тис.т (на 11,3% менше).  При цьому, пропану і бутану скраплених .реалізували  2,2 тис.т, що на 50,1% більше, ніж у липні 2014 року, газу природного скрапленого або у газоподібному стані (метану) – 0,3 тис.т