Последние новости
Главная / Новости / У Коростенському районі молодики копали траншеї, видобуваючи телефонний кабель — Новости Житомира

У Коростенському районі молодики копали траншеї, видобуваючи телефонний кабель — Новости Житомира

У Коростенському районі молодики копали траншеї, видобуваючи телефонний кабель
У Коростенському районі молодики копали траншеї, видобуваючи телефонний кабель Сьогодні, 09:30 Протягом кількох місяців до Коростенського міськвідділу міліції надходили повідомлення від представників підприємства «Укртелеком» про викрадення телефонного кабелю. Щоразу зловмисники викопували траншеї та демонтували лінії зв’язку, що пролягають по телефонній підземній магістралі Коростень-Малин, неподалік села Сингаїв.
Співробітники міліції застали за роботою молодиків та вилучили з місця події частину вже здобутого кабелю, лопати, пилку, ніж та інші інструменти, за допомогою яких молодики здійснювали демонтаж.
Затриманих доставили до міськвідділу міліції. Як з’ясувалось, усі вони – жителі району. Найстаршому – 28 років, двом його спільникам – лише по 14. За їх словами, здобуті та згодом обпалені дроти вони здавали до пункту прийому металобрухту.
Зловмисникам загрожує арешт до півроку або обмеження чи позбавлення волі строком до 5 років.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"