Последние новости
Главная / Новости / У Коростенському районі молодики копали траншеї, видобуваючи телефонний кабель — Новости Житомира

У Коростенському районі молодики копали траншеї, видобуваючи телефонний кабель — Новости Житомира

У Коростенському районі молодики копали траншеї, видобуваючи телефонний кабель
У Коростенському районі молодики копали траншеї, видобуваючи телефонний кабель Сьогодні, 09:30 Протягом кількох місяців до Коростенського міськвідділу міліції надходили повідомлення від представників підприємства «Укртелеком» про викрадення телефонного кабелю. Щоразу зловмисники викопували траншеї та демонтували лінії зв’язку, що пролягають по телефонній підземній магістралі Коростень-Малин, неподалік села Сингаїв.
Співробітники міліції застали за роботою молодиків та вилучили з місця події частину вже здобутого кабелю, лопати, пилку, ніж та інші інструменти, за допомогою яких молодики здійснювали демонтаж.
Затриманих доставили до міськвідділу міліції. Як з’ясувалось, усі вони – жителі району. Найстаршому – 28 років, двом його спільникам – лише по 14. За їх словами, здобуті та згодом обпалені дроти вони здавали до пункту прийому металобрухту.
Зловмисникам загрожує арешт до півроку або обмеження чи позбавлення волі строком до 5 років.

Интересное

У липні на житомирських АЗС продали газу на 50% більше ніж в попередньому році — Новости Житомира

У липні на житомирських АЗС бензину  було реалізовано 4,6 тис.т, що на 6,5% менше, ніж у липні 2014 року, палива дизельного – 5,4 тис.т (на 11,3% менше).  При цьому, пропану і бутану скраплених .реалізували  2,2 тис.т, що на 50,1% більше, ніж у липні 2014 року, газу природного скрапленого або у газоподібному стані (метану) – 0,3 тис.т