Последние новости
Главная / Новости / Житомирський губернатор обіцяє чесним працівникам УМВД вищі посади та більшу зарплату | Новости Житомира

Житомирський губернатор обіцяє чесним працівникам УМВД вищі посади та більшу зарплату | Новости Житомира

11 березня губернатор Житомирської області Сидір Кізін зустрівся з керівниками галузевих служб, стройових і територіальних підрозділів міліції.
Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
Звертаючись до представників УМВС в Житомирській області, губернатор наголосив, що будь-які кадрові зміни будуть виваженими.
«Перш за все, нам треба повернути довіру громадян до міліції. При вирішенні кадрових питань ми керуватимемося двома основними критеріями – чесність і професійність. Такі люди не лише залишаться на своїх робочих місцях, а й зможуть розраховувати на більш відповідні своїм здібностям і навикам посади, більшу заробітні плату. Ми не будемо діяти в угоду якимось популістським закликам», – зауважив Кізін.
Сидір Кізін пообіцям, що обласна влада робитиме все можливе, аби покращити матеріально-технічне забезпечення працівникам управління МВС, включно з оплатою праці.
«Відновлюючи довіру населення, вимагаючи від вас виконання стандартів чесності, наш обов’язок – створити такі умови, аби кожен із вас почувався захищеним і отримував гідну заробітну плату, будучи спокійним за добробут своїх сімей», – пояснив Сидір Кізін працівникам управління.
Разом із тим, посадовець повідомив, що зараз у державі за всіма напрямками формуються нові органи місцевої влади та органи внутрішніх справ:
«У своїй співпраці ми повинні діяти в рамках нової філософії щодо захисту прав і свобод людей. Контролюючи органи повинні перетворитися на сервіс допомоги громадянам, підприємцям щодо створення нових робочих місць. Тому треба послабити або ж скасувати взагалі тиск на бізнес з боку фіскальних органів», – сказав Сидір Кізін.
Новопризначений начальник УМВС України в Житомирській області Юрій Демяненко розповів, що зараз ведеться посилена робота щодо викорінення корупції, зменшення тиску на підприємців. З лютого цього року в області створені спільні патрульні наряди з громадськістю та внутрішніми військами.
На сьогодні в області 120 нарядів міліції та 220 громадських активістів щодня спільно цілодобово несуть службу по охороні громадського порядку і забезпечення безпеки дорожнього руху. Робота спільних патрулів в першу чергу спрямована на відновлення довіри пересічних громадян до міліції.
Фото Катерини Тарановської

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"