Последние новости
Главная / Новости / VII Міжнародний фестиваль дерунів у Коростені. Фоторепортаж — Новости Житомира

VII Міжнародний фестиваль дерунів у Коростені. Фоторепортаж — Новости Житомира

VII Міжнародний фестиваль дерунів у Коростені. Фоторепортаж
12 вересня у Коростені відбувся VII Міжнародний фестиваль дерунів. Цьогоріч до столиці древлян завітало більше 10 тис. осіб.
О 13:00 маленькі коростенці влаштували флеш-моб біля міської ради та разом з гостями свята рушили пішою ходою до центрального парку.
На фестиваль дерунів завітали народний депутат від Коростенського округу Володимир Арешонков (фракція Блок Петра Порошенка); народний депутат від Опозиційного блоку Юрій Павленко, який очолює Житомирську обласну організацію цієї партії, а також депутат обласної ради Андрій Дяченко.
Цьогорічний фестиваль проходив під назвою «З’їж дерун – підтримай наших захисників!». Кошти, які будуть зібрані на фестивалі, передадуть ГО «Коростенський центр допомоги учасникам АТО».
На фестиваль дерунів завітали готі з міста-побратима Володимира-Волинського таСлов’янська, а також з Білої-Церкви, Індії, Житомира, Малина, Києва тощо.
Майстри з багатьох куточків України приїхали до Коростеня аби продемонструвати та продати свої вироби.

Интересное

У липні на житомирських АЗС продали газу на 50% більше ніж в попередньому році — Новости Житомира

У липні на житомирських АЗС бензину  було реалізовано 4,6 тис.т, що на 6,5% менше, ніж у липні 2014 року, палива дизельного – 5,4 тис.т (на 11,3% менше).  При цьому, пропану і бутану скраплених .реалізували  2,2 тис.т, що на 50,1% більше, ніж у липні 2014 року, газу природного скрапленого або у газоподібному стані (метану) – 0,3 тис.т