Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі на Спаса пройшов фестиваль імені Володимира Шинкарука — Новости Житомира

У Житомирі на Спаса пройшов фестиваль імені Володимира Шинкарука — Новости Житомира

У Житомирі на Спаса пройшов фестиваль імені Володимира Шинкарука
19 серпня, житомиряни святкували Преображення Господнє, або Яблучний Спас.
О 16 годині біля літнього театру «Ракушка» народні майстри провели виставку-ярмарок різноманітних автентичних виробів: вишитого одягу, прикрас, виробів з дерева, музичних інструментів, ляльок та ін.
Саме таким дійством розпочався фестиваль імені Володимира Шинкарука «Пісенний Спас». Близько 2 тисяч житомирян прийшли послухати пісні відомого українського барда, композитора та поета, згадати його любов до Батьківщини та прагнення жити, повідомляє сайт .
Для глядачів виступали Ніна Матвієнко, Артем Кондратюк, Володимир Талашко, «Древляни», «Орея» та багато інших українських виконавців. Зі сцени звучали пісні Володимира Шинкарука у виконанні його доньки Ірини Шинкарук та інших виконавців, а також у його власному виконанні через відеозапис.
Організатори фестивалю сподіваються, що такий захід стане щорічним.
Фото: Денис Костик

Интересное

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів Сьогодні, 11:46 На командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат «Біла тура», який 12-14 вересня проходив в Житомирі, перемогла команда з Харкова. А за срібло змагалися збірна Житомира (Волотовський Кирил, Лудіщев Артем, Басистий Іван, Пампуха Олександра) та гімназія №23 (Новицький Ярослав,