Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі на Спаса пройшов фестиваль імені Володимира Шинкарука — Новости Житомира

У Житомирі на Спаса пройшов фестиваль імені Володимира Шинкарука — Новости Житомира

У Житомирі на Спаса пройшов фестиваль імені Володимира Шинкарука
19 серпня, житомиряни святкували Преображення Господнє, або Яблучний Спас.
О 16 годині біля літнього театру «Ракушка» народні майстри провели виставку-ярмарок різноманітних автентичних виробів: вишитого одягу, прикрас, виробів з дерева, музичних інструментів, ляльок та ін.
Саме таким дійством розпочався фестиваль імені Володимира Шинкарука «Пісенний Спас». Близько 2 тисяч житомирян прийшли послухати пісні відомого українського барда, композитора та поета, згадати його любов до Батьківщини та прагнення жити, повідомляє сайт .
Для глядачів виступали Ніна Матвієнко, Артем Кондратюк, Володимир Талашко, «Древляни», «Орея» та багато інших українських виконавців. Зі сцени звучали пісні Володимира Шинкарука у виконанні його доньки Ірини Шинкарук та інших виконавців, а також у його власному виконанні через відеозапис.
Організатори фестивалю сподіваються, що такий захід стане щорічним.
Фото: Денис Костик

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"