Последние новости
Главная / Новости / Служба автодоріг у Житомирській області переплатила підрядникам 3,6 млн грн — Новости Житомира

Служба автодоріг у Житомирській області переплатила підрядникам 3,6 млн грн — Новости Житомира

Служба автодоріг у Житомирській області переплатила підрядникам 3,6 млн грн
Під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності служби автомобільних доріг у Житомирській області фахівці державної фінансової інспекції виявили зайву сплату коштів на суму майже 3,6 млн грн.
Про це йдеться у повідомленні на сайті державної фінансової інспекції України.
«Зокрема, ще 2013 року посадові особи служби сплатили понад 2,4 млн грн ПАТ «Південьзахідшляхбуд» за устаткування та роботи з облаштування асфальтобетонного заводу для виконання ремонтних робіт автодороги Житомир – Могилів-Подільський. Однак на момент проведення ревізій товариство належно не виконало цих робіт, а коштів не повернуло. Окрім того, служба зайво сплатила більш як 1,1 млн грн ДП «Житомирський облавтодор», ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», ПП «Автомагістраль», ПАТ «Південьзахідшляхбуд», СТОВ «Агроресурс», ПАТ «Будівельне управління № 813» та ТзОВ «Белфорт-Системс», які завищили вартість та обсяги виконаних будівельних робіт, – йдеться у повідомленні.
Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Житомирської області.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"