Последние новости
Главная / Новости / Загальноосвітні заклади Житомира будуть обладнані камерами спостереження — Новости Житомира

Загальноосвітні заклади Житомира будуть обладнані камерами спостереження — Новости Житомира

Загальноосвітні заклади Житомира будуть обладнані камерами спостереження
Загальноосвітні заклади Житомира будуть обладнані камерами спостереження Сьогодні, 10:03 Про це повідомляє начальник управління освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук:
“В рамках проекту “Безпечне місто” ми вже провели тендер, який допоможе нам разом з конкурсною комісією визначити переможця для встановлення камер відеоспостереження на наших школах для того, щоб покращити безпеку наших дітей та наших закладів освіти”.
Валентин Арендачук відзначає, що вже найближчим часом визначать переможця згаданого тендеру, після чого буде укладена відповідна угода:
“Це буде у нас єдина система яка буде складовою частиною у системі відеоспостереження проекту “Безпечне місто”. Це будуть системи спостереження на вулицях міста і на закладах медицини, які будуть об’єднані в єдину мережу”.

Интересное

Для вулиць Житомира за півмільйона накуплять 900 т солі — Новости Житомира

Для вулиць Житомира за півмільйона накуплять 900 т солі Сьогодні, 14:24 КП “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міськради закупить за 522 тис. грн. 900 т солі. Про це пише “Вісник державних закупівель”. Дата акцепту – 15 вересня. Протягом вересня-грудня постачатиме сіль ТОВ “К-2″ Інвестмент” із Фастова. Це єдина фірма, згідно інформації КП, яка 3 рази подала